2. Verfahren
Verfahren
Titel: IN-000109 Drinkwaterkelders PS Grubbenvorst
Beschreibung: WML is voornemens om een Europese niet-openbare procedure te starten halverwege september. De aanbesteding bestaat uit twee fasen. In de eerste fase mogen alle belangstellenden zich aanmelden voor deelname aan de aanbesteding, waarna er een selectie plaatsvindt op basis van selectiecriteria. De geselecteerden ontvangen vervolgens in de tweede fase de uitnodiging tot het indienen van een Inschrijving. Opdrachtgever behoud zich het recht voor om met de geselecteerde partijen een marktconsultatie te houden. Doel van de aanbesteding: Pompstation Grubbenvorst is een inrichting bestaande uit een aantal verouderde gebouwen en een groot deel van de installaties heeft zijn technische levensduur bereikt. Zodoende is besloten om de gehele inrichting te renoveren/vernieuwen. De locatie is gelegen in Lottum, gemeente Horst aan de Maas. De huidige inrichting bestaat uit een winveld (pompputten), een zuivering en distributie, spoelwatervijver en twee drinkwaterkelders. PS Grubbenvorst distribueert water uit de eigen winning en zuivering. De gehele inrichting moet gedurende de werkzaamheden in bedrijf blijven. Het winveld, de spoelwatervijver en de zuivering-distributie maken géén onderdeel uit van de werkzaamheden (zijn in eerdere fase al vernieuwd). Het werk bestaat uit de totale nieuwbouw van de drinkwaterkelders. Aangezien de inrichting in bedrijf moet blijven, worden de werkzaamheden gefaseerd uitgevoerd. De fasering is op dit moment als volgt bepaald: 1. Slopen oude zuivering en distributie 2. Realiseren drinkwaterkelders 3. Amoveren oude drinkwaterkelders 4. Terreinafwerking incl. Infiltratievijver
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232152 Bau von Pumpstationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232154 Bau von Hochbehältern für Trinkwasser