2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONYWANIE USŁUGI: UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU NA TERENIE MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO, OBJĘTEGO WYNAGRODZENIEM RYCZAŁTOWYM
Beschreibung: Wykonywanie prac związanych z: a) UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W STREFIE „0” b) UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W STREFIE „I” c) WYWOZEM NIECZYSTOŚCI Z KOSZY W STREFIE I POZA STREFĄ d) UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI MIEJSC i PĘTLI PRZYSTANKOWYCH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ NA TERENIE MIASTA W STREFIE I POZA STREFĄ - Przez powierzchnię zaliczaną do przystanku rozumie się miejsce umożliwiające pasażerom wejście lub opuszczenie autobusu, tj. obszar wokół wiaty lub konstrukcji przystankowej na długości 10 metrów lub na długości zatoki autobusowej. - Przez pętlę przystankową rozumie się miejsce przeznaczone również do postoju i zawracania środków transportu miejskiego. e) UTRZYMANIE PLACÓW ZABAW, SIŁOWNI ZEWNĘTRZNYCH I BOISK UWAGA ! – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale IV SWZ ZAMAWIAJĄCY NIE PRZEWIDUJE UDZIELENIA ZAMÓWIEŃ, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 USTAWY PZP. KLAUZULA INFORMACYJNA WYNIKAJĄCA Z RODO SPEŁNIAJĄCA OBOWIĄZEK INFORMACYJNY WOBEC WYKONAWCY ZWIĄZANY Z POSTĘPOWANIEM O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO została zawarta w Rozdziale VI do SWZ. Zamawiający skorzysta z uprawnienia wynikającego z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp na podstawie której Zamawiający najpierw dokona badania i oceny oferty, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: DOP.3300.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie prac związanych z: a) UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W STREFIE „0” b) UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W STREFIE „I” c) WYWOZEM NIECZYSTOŚCI Z KOSZY W STREFIE I POZA STREFĄ d) UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI MIEJSC i PĘTLI PRZYSTANKOWYCH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ NA TERENIE MIASTA W STREFIE I POZA STREFĄ - Przez powierzchnię zaliczaną do przystanku rozumie się miejsce umożliwiające pasażerom wejście lub opuszczenie autobusu, tj. obszar wokół wiaty lub konstrukcji przystankowej na długości 10 metrów lub na długości zatoki autobusowej. - Przez pętlę przystankową rozumie się miejsce przeznaczone również do postoju i zawracania środków transportu miejskiego. e) UTRZYMANIE PLACÓW ZABAW, SIŁOWNI ZEWNĘTRZNYCH I BOISK UWAGA ! – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale IV SWZ ZAMAWIAJĄCY NIE PRZEWIDUJE UDZIELENIA ZAMÓWIEŃ, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 USTAWY PZP. KLAUZULA INFORMACYJNA WYNIKAJĄCA Z RODO SPEŁNIAJĄCA OBOWIĄZEK INFORMACYJNY WOBEC WYKONAWCY ZWIĄZANY Z POSTĘPOWANIEM O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO została zawarta w Rozdziale VI do SWZ. Zamawiający skorzysta z uprawnienia wynikającego z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp na podstawie której Zamawiający najpierw dokona badania i oceny oferty, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.