2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obměna parkovacího systému (závorový systém)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní obměna stávajícího parkovacího systému ve městě Český Krumlov. Nové zařízení bude umístěno na stejných místech jako stávající zařízení. Stávající sítě a infrastruktura se využijí v rozsahu: elektro, management switche, rozvody UTP kabelů s připojením do sítě ČKRF. Systém bude plně automatický s evidencí registračních značek vozidel (RZ) a s minimální obsluhou. Vjezdy a výjezdy budou vybaveny kamerami pro snímání RZ vozidel a jejich systémovou evidenci. Součástí systému bude samostatný řídící systém, webová správa a vzdálený dohled a ovládání. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2 – Specifikace předmětu plnění.
Interne Kennung: Obměna parkovacího systému (závorový systém)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34996300 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für Parkplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v rozšíření předmětu plnění veřejné zakázky o dodávky Bloku 2 včetně zajištění servisní smlouvy za Blok 2 na období 60 měsíců. Rozsah dodávek a služeb požadovaných při realizaci Bloku 2 je vymezen v příloze č. 2 – Specifikace předmětu plnění. Účastník ve své nabídce uvede: • Nabízenou cenu dodávky za Blok 2 bez DPH. • Cena servisní smlouvy 2 bez DPH na období 60 měsíců Cenu za dodávku Bloku 2 a servisní smlouvy na období 60 měsíců za Blok 2 stanoví účastník naceněním jednotlivých položek, které jsou součástí položkového rozpočtu (řádky 72 až 112 položkového rozpočtu). Zadavatel je oprávněn aktivovat realizaci Bloku 2 nejdříve po ukončení nejméně čtyřměsíčního zkušebního provozu Bloku 1, pokud závěrečný protokol potvrdí splnění všech akceptačních kritérií a na Bloku 1 nebudou evidovány neodstraněné vady bránící jeho řádnému provozu. Zadavatel aktivuje Blok 2 písemným oznámením doručeným dodavateli prostřednictvím datové schránky do 60 kalendářních dnů od uplynutí 4měsíčního zkušebního provozu. Dodavatel se zavazuje dodat dodávku Bloku 2 nejpozději do 6 měsíců od písemného oznámení. Nebude-li oznámení v této lhůtě doručeno, právo zadavatele na aktivaci Bloku 2 zaniká.