See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: obłożenie pola operacyjnego, podkłady jednorazowe
Beschreibung: obłożenie pola operacyjnego, podkłady jednorazowe z podziałem na 18 części
Interne Kennung: EK-ZZ/ZP.261.52.D.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osłony - cz. 1
Beschreibung: Osłona na przewody, osłonowe sterylne koszulki do cystoskopu, osłona na ramię C
Interne Kennung: zadanie I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 1 i 441 ust.1 ustawy Pzp, w przypadku wyczerpania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1 umowy. 2. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu liczby spośród asortymentu wymienionego w załączniku nr 1 do umowy, do maksymalnie 50% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w art. 3 ust. 4,5 umowy, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. Podstawą określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 3. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 4. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 5. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 24miesięcy od dnia zawarcia umowy, w ramach której prawo opcji jest wykonywane. 6. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu w okresie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. 7. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy
Los: LOT-0002
Titel: Wkładka fizelinowa do spluwaczki - cz. 2
Beschreibung: Wkładka fizelinowa do spluwaczki
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: obłożenie pola operacyjnego - cz. 3
Beschreibung: obłożenie pola operacyjnego
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: osłona na kończynę - cz. 4
Beschreibung: osłona na kończynę
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: zestaw do chirurgii biodra II - cz. 5
Beschreibung: zestaw do chirurgii biodra II
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0007
Titel: zestaw do chirurgii biodra I - cz. 6
Beschreibung: zestaw do chirurgii biodra I
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0008
Titel: zestaw do laparoskopii - cz. 7
Beschreibung: zestaw do laparoskopii
Interne Kennung: zadanie 7
Los: LOT-0009
Titel: zestaw do zabiegów na kończynie- cz. 8
Beschreibung: zestaw do zabiegów na kończynie
Interne Kennung: zadanie 8
Los: LOT-0011
Titel: zestaw ginekologiczny wzmocniony - cz. 9
Beschreibung: zestaw ginekologiczny wzmocniony
Interne Kennung: zadanie 9
Los: LOT-0012
Titel: zestaw do cięcia cesarskiego - cz. 10
Beschreibung: zestaw do cięcia cesarskiego
Interne Kennung: zadanie 10
Los: LOT-0013
Titel: zestaw do barku - cz. 11
Beschreibung: zestaw do barku
Interne Kennung: zadanie 11
Los: LOT-0014
Titel: zestaw do artroskopii - cz. 12
Beschreibung: zestaw do artroskopii
Interne Kennung: zadanie 12
Los: LOT-0015
Titel: zestaw do żylaków - cz. 13
Beschreibung: zestaw do żylaków
Interne Kennung: zadanie 13
Los: LOT-0016
Titel: zestaw uniwersalny wymagania standardowe - cz. 14
Beschreibung: zestaw uniwersalny wymagania standardowe
Interne Kennung: zadanie 14
Los: LOT-0017
Titel: zestaw uniwersalny wymagania wysokie - cz. 15
Beschreibung: zestaw uniwersalny wymagania wysokie
Interne Kennung: zadanie 15
Los: LOT-0018
Titel: zestaw porodowy dla noworodka i rodzącej - cz. 16
Beschreibung: zestaw porodowy dla noworodka i rodzącej
Interne Kennung: zadanie 16
Los: LOT-0019
Titel: serwety, kieszeń samoprzylepna, taśma samoprzylepna, ręczniki celulozowe - cz. 17
Beschreibung: serwety, kieszeń samoprzylepna, taśma samoprzylepna, ręczniki celulozowe
Interne Kennung: zadanie 17
Los: LOT-0020
Titel: zestaw do operacji brzuszno-kroczowych - cz. 18
Beschreibung: zestaw do operacji brzuszno-kroczowych
Interne Kennung: zadanie 18