56870-2026 - Wettbewerb
Belgien – Post- und Fernmeldedienste – het ophalen, het transport en de levering van de pakjes voor de Fin Shops en het kantoor Patrimoniumdiensten in Sankt-Vith
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelhet ophalen, het transport en de levering van de pakjes voor de Fin Shops en het kantoor Patrimoniumdiensten in Sankt-Vith
Beschreibungde FOD Financiën wenst het ophalen, het transport en de levering van de pakjes voor de Fin Shops en het kantoor Patrimoniumdiensten in Sankt-Vith via deze opdracht te verkrijgen
Interne KennungFIN/2025/036
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64000000 Post- und Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0001
Titelhet ophalen, het transport en de levering van de pakjes
Beschreibunghet ophalen, het transport en de levering van de pakjes voor de Fin Shops en het kantoor Patrimoniumdiensten in Sankt-Vith
Interne Kennung1