568714-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Fluoreszenzmikroskope – L-EU-25-16 Vrijwillige transparantie Fluorescentie Slidescanner
OJ S 166/2025 01/09/2025
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
1. Beschaffer
1.1.
Beschaffer
Offizielle BezeichnungLeids Universitair Medisch Centrum (LUMC)
E-Mailaanbestedingen@lumc.nl
Rechtsform des ErwerbersEinrichtung des öffentlichen Rechts
Tätigkeit des öffentlichen AuftraggebersGesundheit
2. Verfahren
2.1.
Verfahren
TitelL-EU-25-16 Vrijwillige transparantie Fluorescentie Slidescanner
BeschreibungHet LUMC is voornemens een opdracht voor de Fluorescentie Slidescanner AxioScan.7 ten behoeve van de LUMC Lichtmicroscopiefaciliteit te gunnen aan de onderneming Carl Zeiss B.V. gevestigd te Graaf Engelbertlaan 75, Breda. De aanbestedende dienst kan de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepassen aangezien mededinging om onderstaande technische redenen ontbreekt en de betreffende levering en dienst alleen door deze specifieke leverancier kan worden geleverd: 1. Compatibiliteit met de aanwezige ZEISS confocale microscopen: De beelden gemaakt op de slide scanner moeten eenvoudig als navigatiebeeld gebruikt kunnen worden, na alignement moet de data samengevoegd kunnen worden. 2. Unieke Fluorescentie functionaliteit ten behoeve van meer-kanaals imaging: 10 positie filterwiel en een direct gekoppelde 7 kanaals LED lichtbron. 3. Capaciteit van maximaal 100 glaasjes, met de mogelijkheid om de al gescande glaasjes tijdens het scannen te vervangen. 4. Een snelle en betrouwbare ove 1
Kennung des Verfahrens59b4ae4e-d4c6-432e-a00e-642769653c86
Interne KennungL-EU-25-16
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
2.1.1.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope
2.1.2.
Erfüllungsort
LandNiederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche InformationenLeiden
2.1.4.
Allgemeine Informationen
Rechtsgrundlage
Richtlinie 2014/24/EU
5. Los
5.1.
LosLOT-0000
TitelFluorescentie Slidescanner
BeschreibungHet LUMC is voornemens een opdracht voor de Fluorescentie Slidescanner AxioScan.7 ten behoeve van de LUMC Lichtmicroscopiefaciliteit te gunnen aan de onderneming Carl Zeiss B.V. gevestigd te Graaf Engelbertlaan 75, Breda. De aanbestedende dienst kan de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepassen aangezien mededinging om onderstaande technische redenen ontbreekt en de betreffende levering en dienst alleen door deze specifieke leverancier kan worden geleverd: 1. Compatibiliteit met de aanwezige ZEISS confocale microscopen: De beelden gemaakt op de slide scanner moeten eenvoudig als navigatiebeeld gebruikt kunnen worden, na alignement moet de data samengevoegd kunnen worden. 2. Unieke Fluorescentie functionaliteit ten behoeve van meer-kanaals imaging: 10 positie filterwiel en een direct gekoppelde 7 kanaals LED lichtbron. 3. Capaciteit van maximaal 100 glaasjes, met de mogelijkheid om de al gescande glaasjes tijdens het scannen te vervangen. 4. Een snelle en betrouwbare overzichtsopname van het glaasje en het monster kan gemaakt worden in één enkele snapshot met behulp van een preview camera. 5. De LUMC lichtmicroscopiefaciliteit beschikt over een Zeiss AxioScan.Z1, en doordat deze scanner gebruik maak van hetzelfde software platform (ZEN Blue) als de AxioScan.7 hoeven gebruikers van de faciliteit niet opnieuw ingewerkt te worden. Gezien de faciliteit jaarlijks 400 verschillende gebruikers ondersteunt, levert dit een directe tijd (en dus kosten) besparing op. Daarnaast maakt uniformiteit in hardware het mogelijk om voor specifieke experimenten onderdelen (zoals fluorescentie-filters) uit te wisselen. Voorgestelde opdracht Een Zeiss Axioscan 7 slide met FL lichtbron Viluma inclusief 7 jaar garantie Afsluiting Volledigheidshalve wil het LUMC u middels deze aankondiging op de hoogte brengen en in de gelegenheid stellen om hier een gemotiveerd bezwaar tegen aan te tekenen. Indien u bezwaar heeft tegen de voorgenomen Opdracht bij Carl Zeiss B.V. wordt u verzocht zich uiterlijk 18-09-2025, vóór 17:00 uur via de email aanbestedingen@lumc.nl te melden bij Jimmy Been, inkoper. Als dit tijdens de bovengenoemde periode niet (succesvol), is het LUMC vrij om over te gaan tot verstrekking van bovengenoemde opdracht. Een Zeiss Axioscan 7 slide met FL lichtbron Viluma inclusief 7 jaar garantie
Interne Kennung1
5.1.1.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope
5.1.2.
Erfüllungsort
LandNiederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche InformationenLeiden
5.1.3.
Geschätzte Dauer
Laufzeit84 Monate
5.1.6.
Allgemeine Informationen
Auftragsvergabeprojekt nicht aus EU-Mitteln finanziert
Die Beschaffung fällt unter das Übereinkommen über das öffentliche Beschaffungswesenja
5.1.7.
Strategische Auftragsvergabe
Ziel der strategischen AuftragsvergabeKeine strategische Beschaffung
5.1.10.
Zuschlagskriterien
Kriterium
ArtPreis
BezeichnungBeste prijs kwaliteit
BeschreibungHet LUMC is voornemens een opdracht voor de Fluorescentie Slidescanner AxioScan.7 ten behoeve van de LUMC Lichtmicroscopiefaciliteit te gunnen aan de onderneming Carl Zeiss B.V. gevestigd te Graaf Engelbertlaan 75, Breda. De aanbestedende dienst kan de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepassen aangezien mededinging om onderstaande technische redenen ontbreekt en de betreffende levering en dienst alleen door deze specifieke leverancier kan worden geleverd: 1. Compatibiliteit met de aanwezige ZEISS confocale microscopen: De beelden gemaakt op de slide scanner moeten eenvoudig als navigatiebeeld gebruikt kunnen worden, na alignement moet de data samengevoegd kunnen worden. 2. Unieke Fluorescentie functionaliteit ten behoeve van meer-kanaals imaging: 10 positie filterwiel en een direct gekoppelde 7 kanaals LED lichtbron. 3. Capaciteit van maximaal 100 glaasjes, met de mogelijkheid om de al gescande glaasjes tijdens het scannen te vervangen. 4. Een snelle en betrouwbare overzichtsopname van het glaasje en het monster kan gemaakt worden in één enkele snapshot met behulp van een preview camera. 5. De LUMC lichtmicroscopiefaciliteit beschikt over een Zeiss AxioScan.Z1, en doordat deze scanner gebruik maak van hetzelfde software platform (ZEN Blue) als de AxioScan.7 hoeven gebruikers van de faciliteit niet opnieuw ingewerkt te worden. Gezien de faciliteit jaarlijks 400 verschillende gebruikers ondersteunt, levert dit een directe tijd (en dus kosten) besparing op. Daarnaast maakt uniformiteit in hardware het mogelijk om voor specifieke experimenten onderdelen (zoals fluorescentie-filters) uit te wisselen. Voorgestelde opdracht Een Zeiss Axioscan 7 slide met FL lichtbron Viluma inclusief 7 jaar garantie Afsluiting Volledigheidshalve wil het LUMC u middels deze aankondiging op de hoogte brengen en in de gelegenheid stellen om hier een gemotiveerd bezwaar tegen aan te tekenen. Indien u bezwaar heeft tegen de voorgenomen Opdracht bij Carl Zeiss B.V. wordt u verzocht zich uiterlijk 18-09-2025, vóór 17:00 uur via de email aanbestedingen@lumc.nl te melden bij Jimmy Been, inkoper. Als dit tijdens de bovengenoemde periode niet (succesvol), is het LUMC vrij om over te gaan tot verstrekking van bovengenoemde opdracht.
Kategorie des Gewicht-ZuschlagskriteriumsGewichtung (Punkte, genau)
Zuschlagskriterium — Zahl100
5.1.15.
Techniken
Rahmenvereinbarung
Keine Rahmenvereinbarung
Informationen über das dynamische Beschaffungssystem
Kein dynamisches Beschaffungssystem
5.1.16.
Weitere Informationen, Schlichtung und Nachprüfung
ÜberprüfungsstelleLeids Universitair Medisch Centrum (LUMC) - Rechtbank Den Haag
Organisation, die zusätzliche Informationen über das Vergabeverfahren bereitstelltLeids Universitair Medisch Centrum (LUMC)
Organisation, die weitere Informationen für die Nachprüfungsverfahren bereitstelltLeids Universitair Medisch Centrum (LUMC)
Organisation, die den Auftrag unterzeichnetLeids Universitair Medisch Centrum (LUMC)
6. Ergebnisse
Wert aller in dieser Bekanntmachung vergebenen Verträge1,00 EUR
Direktvergabe
Begründung der DirektvergabeNach internationalen Regeln durchgeführte Verfahren
Sonstige BegründungHet LUMC is voornemens een opdracht voor de Fluorescentie Slidescanner AxioScan.7 ten behoeve van de LUMC Lichtmicroscopiefaciliteit te gunnen aan de onderneming Carl Zeiss B.V. gevestigd te Graaf Engelbertlaan 75, Breda. De aanbestedende dienst kan de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepassen aangezien mededinging om onderstaande technische redenen ontbreekt en de betreffende levering en dienst alleen door deze specifieke leverancier kan worden geleverd: 1. Compatibiliteit met de aanwezige ZEISS confocale microscopen: De beelden gemaakt op de slide scanner moeten eenvoudig als navigatiebeeld gebruikt kunnen worden, na alignement moet de data samengevoegd kunnen worden. 2. Unieke Fluorescentie functionaliteit ten behoeve van meer-kanaals imaging: 10 positie filterwiel en een direct gekoppelde 7 kanaals LED lichtbron. 3. Capaciteit van maximaal 100 glaasjes, met de mogelijkheid om de al gescande glaasjes tijdens het scannen te vervangen. 4. Een snelle en betrouwbare overzichtsopname van het glaasje en het monster kan gemaakt worden in één enkele snapshot met behulp van een preview camera. 5. De LUMC lichtmicroscopiefaciliteit beschikt over een Zeiss AxioScan.Z1, en doordat deze scanner gebruik maak van hetzelfde software platform (ZEN Blue) als de AxioScan.7 hoeven gebruikers van de faciliteit niet opnieuw ingewerkt te worden. Gezien de faciliteit jaarlijks 400 verschillende gebruikers ondersteunt, levert dit een directe tijd (en dus kosten) besparing op. Daarnaast maakt uniformiteit in hardware het mogelijk om voor specifieke experimenten onderdelen (zoals fluorescentie-filters) uit te wisselen. Voorgestelde opdracht Een Zeiss Axioscan 7 slide met FL lichtbron Viluma inclusief 7 jaar garantie Afsluiting Volledigheidshalve wil het LUMC u middels deze aankondiging op de hoogte brengen en in de gelegenheid stellen om hier een gemotiveerd bezwaar tegen aan te tekenen. Indien u bezwaar heeft tegen de voorgenomen Opdracht bij Carl Zeiss B.V. wordt u verzocht zich uiterlijk 18-09-2025, vóór 17:00 uur via de email aanbestedingen@lumc.nl te melden bij Jimmy Been, inkoper. Als dit tijdens de bovengenoemde periode niet (succesvol), is het LUMC vrij om over te gaan tot verstrekking van bovengenoemde opdracht.
6.1.
Ergebnis, Los-– KennungLOT-0000
6.1.2.
Informationen über die Gewinner
Wettbewerbsgewinner
Offizielle BezeichnungCarl Zeiss B.V.
Angebot
Kennung des Angebots1
Kennung des Loses oder der Gruppe von LosenLOT-0000
Wert des Angebots1,00 EUR
Das Angebot wurde in die Rangfolge eingeordnetnein
Vergabe von UnteraufträgenNein
Informationen zum Auftrag
Kennung des AuftragsCON-0001
TitelP1 Fluorescentie Slidescanner
Organisation, die den Auftrag unterzeichnetLeids Universitair Medisch Centrum (LUMC)
8. Organisationen
8.1.
ORG-0001
Offizielle BezeichnungLeids Universitair Medisch Centrum (LUMC)
Registrierungsnummer141696672
PostanschriftAlbinusdreef 2
StadtLEIDEN
Postleitzahl2333ZA
Land, Gliederung (NUTS)Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (NL363)
LandNiederlande
KontaktpersonJimmy Been
E-Mailaanbestedingen@lumc.nl
Telefon+31 715299611
Internetadressehttp://www.lumc.nl
Sonstige Kontaktpersonen
Offizielle BezeichnungRechtbank Den Haag
StadtDen Haag
Postleitzahl2595 AJ
Land, Gliederung (NUTS)Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (NL363)
LandNiederlande
E-Mailaanbestedingen@lumc.nl
Internetadressehttps://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Den-Haag
Rollen dieser Organisation
Beschaffer
Organisation, die zusätzliche Informationen über das Vergabeverfahren bereitstellt
Überprüfungsstelle
Organisation, die weitere Informationen für die Nachprüfungsverfahren bereitstellt
Organisation, die den Auftrag unterzeichnet
8.1.
ORG-0002
Offizielle BezeichnungCarl Zeiss B.V.
Größe des WirtschaftsteilnehmersKleinst-, kleines oder mittleres Unternehmen
Registrierungsnummer32033579
PostanschriftGraaf Engelbertlaan 75
StadtBreda
Postleitzahl4837DS
Land, Gliederung (NUTS)West-Noord-Brabant (NL411)
LandNiederlande
Rollen dieser Organisation
Bieter
Gewinner dieser LoseLOT-0000
Informationen zur Bekanntmachung
Kennung/Fassung der Bekanntmachungf7d287e4-8ea2-4556-b287-b311ab35570e  -  01
FormulartypVorankündigung – Direktvergabe
Art der BekanntmachungFreiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Unterart der Bekanntmachung25
Datum der Übermittlung der Bekanntmachung28/08/2025 17:42:18 (UTC+02:00) Osteuropäische Zeit, Mitteleuropäische Sommerzeit
Sprachen, in denen diese Bekanntmachung offiziell verfügbar istNiederländisch
Veröffentlichungsnummer der Bekanntmachung568714-2025
ABl. S – Nummer der Ausgabe166/2025
Datum der Veröffentlichung01/09/2025