568714-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Fluoreszenzmikroskope – L-EU-25-16 Vrijwillige transparantie Fluorescentie Slidescanner
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelL-EU-25-16 Vrijwillige transparantie Fluorescentie Slidescanner
BeschreibungHet LUMC is voornemens een opdracht voor de Fluorescentie Slidescanner AxioScan.7 ten behoeve van de LUMC Lichtmicroscopiefaciliteit te gunnen aan de onderneming Carl Zeiss B.V. gevestigd te Graaf Engelbertlaan 75, Breda. De aanbestedende dienst kan de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepassen aangezien mededinging om onderstaande technische redenen ontbreekt en de betreffende levering en dienst alleen door deze specifieke leverancier kan worden geleverd: 1. Compatibiliteit met de aanwezige ZEISS confocale microscopen: De beelden gemaakt op de slide scanner moeten eenvoudig als navigatiebeeld gebruikt kunnen worden, na alignement moet de data samengevoegd kunnen worden. 2. Unieke Fluorescentie functionaliteit ten behoeve van meer-kanaals imaging: 10 positie filterwiel en een direct gekoppelde 7 kanaals LED lichtbron. 3. Capaciteit van maximaal 100 glaasjes, met de mogelijkheid om de al gescande glaasjes tijdens het scannen te vervangen. 4. Een snelle en betrouwbare ove 1
Interne KennungL-EU-25-16
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope
5. Los
LosLOT-0000
TitelFluorescentie Slidescanner
BeschreibungHet LUMC is voornemens een opdracht voor de Fluorescentie Slidescanner AxioScan.7 ten behoeve van de LUMC Lichtmicroscopiefaciliteit te gunnen aan de onderneming Carl Zeiss B.V. gevestigd te Graaf Engelbertlaan 75, Breda. De aanbestedende dienst kan de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepassen aangezien mededinging om onderstaande technische redenen ontbreekt en de betreffende levering en dienst alleen door deze specifieke leverancier kan worden geleverd: 1. Compatibiliteit met de aanwezige ZEISS confocale microscopen: De beelden gemaakt op de slide scanner moeten eenvoudig als navigatiebeeld gebruikt kunnen worden, na alignement moet de data samengevoegd kunnen worden. 2. Unieke Fluorescentie functionaliteit ten behoeve van meer-kanaals imaging: 10 positie filterwiel en een direct gekoppelde 7 kanaals LED lichtbron. 3. Capaciteit van maximaal 100 glaasjes, met de mogelijkheid om de al gescande glaasjes tijdens het scannen te vervangen. 4. Een snelle en betrouwbare overzichtsopname van het glaasje en het monster kan gemaakt worden in één enkele snapshot met behulp van een preview camera. 5. De LUMC lichtmicroscopiefaciliteit beschikt over een Zeiss AxioScan.Z1, en doordat deze scanner gebruik maak van hetzelfde software platform (ZEN Blue) als de AxioScan.7 hoeven gebruikers van de faciliteit niet opnieuw ingewerkt te worden. Gezien de faciliteit jaarlijks 400 verschillende gebruikers ondersteunt, levert dit een directe tijd (en dus kosten) besparing op. Daarnaast maakt uniformiteit in hardware het mogelijk om voor specifieke experimenten onderdelen (zoals fluorescentie-filters) uit te wisselen. Voorgestelde opdracht Een Zeiss Axioscan 7 slide met FL lichtbron Viluma inclusief 7 jaar garantie Afsluiting Volledigheidshalve wil het LUMC u middels deze aankondiging op de hoogte brengen en in de gelegenheid stellen om hier een gemotiveerd bezwaar tegen aan te tekenen. Indien u bezwaar heeft tegen de voorgenomen Opdracht bij Carl Zeiss B.V. wordt u verzocht zich uiterlijk 18-09-2025, vóór 17:00 uur via de email aanbestedingen@lumc.nl te melden bij Jimmy Been, inkoper. Als dit tijdens de bovengenoemde periode niet (succesvol), is het LUMC vrij om over te gaan tot verstrekking van bovengenoemde opdracht. Een Zeiss Axioscan 7 slide met FL lichtbron Viluma inclusief 7 jaar garantie
Interne Kennung1