568737-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Straßenbauarbeiten – I/20 Bečov, serpentiny
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/20 Bečov, serpentiny
BeschreibungRozsah stavby je dán provozním staničením silnice I/20, přibližně km 21,00 – 22,00 provozního staničení. Většina stavby je umístěna v nezastavěném území, vliv na okolí bude prakticky nezměněn. Okolí silnice je již ve stávajícím stavu komplikovaně přístupné (velké sklony terénu), a navrhovanou rekonstrukcí se nic zásadně nezmění. Nejsou rušeny žádné stávající sjezdy na okolní pozemky, trasa neruší polní a lesní cesty. Začátek stavby je umístěn v zastavěném území města. Navrženým řešením dojde posunutí trasy silnice dále od rodinných domů na pozemcích parc. č. 539, 560 (umístěné vpravo od silnice; z původních přibližně 12 m na přibližně 17 m), a zároveň k přiblížení trasy silnice k rodinným domům na pozemcích parc. č. 491, 559 (umístěné vlevo pod silnicí; z původních přibližně 40 m na přibližně 35 m). Je zvolena návrhová kategorie S 7,5, která odpovídá navazujícím úsekům stávající silnice. Návrhová rychlost je uvažována 40 km/h dle ČSN 73 6101, což bez větších problémů umožní plynulý průjezd rychlostí 50-55 km/h (odvozeno z ČSN 73 6110, str. 51, tab. 10). Směrodatná rychlost tak přibližně odpovídá bezprostředně navazujícímu průtahu městem Bečov.
Interne Kennung07PT-001910
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZBV č.16.3 - SO 101: Realizace drenážního pera z kameniva k odvedení srážkové vody do silničního příkopu, pročištění příkopu.