See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części (pakietów).
Interne Kennung: 4/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141119 Kompressen, 33141113 Bandagen, 33141111 Klebeverband, 33141114 Verbandmull, 33141112 Heftpflaster, 33141115 Watte für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Opaski gipsowe - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 4/PN/26/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Serwety włókninowe, kompresy jałowe, tupfery jałowe, setony jałowe, opatrunki niejałowe, bandaże - 21 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 4/PN/26/2
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen, 33141110 Verbandsmaterial, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Hemostatyczne opatrunki - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 4/PN/25/3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Materiały opatrunkowe - 9 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 4/PN/25/4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Opatrunki z wkładem chłonnym - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 4/PN/26/5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Elastyczne siatki opatrunkowe do podtrzymywania opatrunku; kompres celulozowy - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 4/PN/26/6
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Materiały opatrunkowe - 24 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 4/PN/26/8
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141110 Verbandsmaterial, 33141112 Heftpflaster, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141119 Kompressen
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Materiały opatrunkowe - 17 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 4/PN/26/9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Opatrunek na ranę wykonany z elastycznego spienionego poliuretanu, krem regenerujący - 2 pozycje asotymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 4/PN/26/7