568788-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur- und Wartungsdienste – Beheer en onderhoud cameratoezichtsysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBeheer en onderhoud cameratoezichtsysteem
Beschreibungbeheer en onderhoud en aanpassingen cameratoezichtsysteem openbare ruimte het systeem omvat 36 camera's (met optie tot uitbreiding; daarnaast vinden er diverse andere aanpassingen plaats)
Interne Kennung52657514
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
TitelBeheer en onderhoud cameratoezicht systeem
BeschreibungBeheer en onderhoud en aanpassingen cameratoezichtsysteem openbare ruimt het systeem bestaat uit 36 camera's met de mogelijkheid op uitbreiding. Daarnaast vinden andere aanpassingen aan het systeem plaats.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionenverlengopties