See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor bus- en leerlingenvervoer 2026-2031
Beschreibung: De opdracht omvat een raamovereenkomst met slechts één aanbieder, voor enerzijds het periodiek voor- en naschoolse busvervoer voor schoolgaande kinderen van de lagere scholen en andere diverse ritten zoals verder omschreven in de technische bepalingen.
Interne Kennung: PPP0A3-930/5095/2025247
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025247_1