568822-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Sistem za zajem merilnih podatkov in upravljanje merilnih naprav (HES)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sistem za zajem merilnih podatkov in upravljanje merilnih naprav (HES)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava, implementacija in vzdrževanje naprednega sistema za zajem merilnih podatkov in upravljanje merilnih naprav (angl. Head-End System), v skladu s potrebami naročnika in zahtevami iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila in tehnično specifikacijo.
Interne Kennung: JN26-007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 526739