568840-2026 - Wettbewerb
Polen – Krankenwagen – Dostawa 1 sztuki ambulansu sanitarnego typu C dla SPZOZ Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 1 sztuki ambulansu sanitarnego typu C dla SPZOZ Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki ambulansu sanitarnego typu C wyposażonego w nosze główne oraz transporter noszy na potrzeby zespołu ratownictwa medycznego Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zapewni, że dostarczone pojazdy: a) są fabrycznie nowe, w pełni sprawne, bez wad, nie demonstracyjne, nie będące przedmiotem ekspozycji, b) ich standard zabudowy obejmuje co najmniej zabudowę medyczną, nosze główne i transporter noszy, c) zostały wyprodukowane nie później niż w 2026r., d) ich zabudowa medyczna wykonana została wyprodukowana w 2026 r., zaś Wykonawca posiada dokumenty dopuszczające do obrotu i używania wyposażenie medyczne zabudowy, zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024, poz. 1620 z późn. zm.), e) są gotowe do użycia. 4. Wykonawca będzie zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących dostawie samochodu, wskazanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 3 do niniejszej SWZ, gdyż Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia w sposób określony w tych projektowanych postanowieniach umowy. 5. Na dostarczone pojazdy Wykonawca musi udzielić gwarancji w następującym zakresie: a) na pojazd bazowy: 24 - miesięcznej gwarancji; b) na zabudowę medyczną: 24 - miesięcznej gwarancji; c) na powłokę lakierniczą: 24 - miesięcznej gwarancji; d) na sprzęt medyczny: 24 - miesięcznej gwarancji e) na perforację nadwozia: 60 - miesięcznej gwarancji;
Interne KennungZP.271.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art 138 ust. 4 ustawy o ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) z uwagi na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust 1 ustawy Zamawiający wyznaczył 30 dniowy termin składania ofert.
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający prowadzi postępowanie z zastosowaniem art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, w związku z czym najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33192160 Tragbahren
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Dostawa jednej sztuki ambulansu sanitarnego Typu C dla SPZOZ Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki ambulansu sanitarnego typu C wyposażonego w nosze główne oraz transporter noszy na potrzeby zespołu ratownictwa medycznego Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ. Zakupione pojazdy muszą spełniać m.in. następujące wymagania: a) ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024r., poz. 1251 z późn.zm), zwanej dalej „ustawą Prawo o ruchu drogowym" b) rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. 2024 poz. 502 z późn. zm.), c) rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 03 stycznia 2023r. w sprawie oznaczenia systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz wymagań w zakresie umundurowania członków zespołów ratownictwa medycznego (Dz. U. z 2023r., poz. 118)obowiązujących dla ambulansów sanitarnych C d) norm: PN-EN 1789+A2 lub ją zastępującą dla pojazdu „lub równoważną" oraz PN-EN 1865 lub ją zastępującą „lub równoważną" dla sprzętu do transportowania pacjenta - nosze główne i transporter noszy, łącznie z mocowaniem; e) posiadają ważne homologacje (na samochód wraz z zabudową), wystawione zgodnie z przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym f) spełniają warunki określone w przepisach rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 sierpnia 2022 r. w sprawie szczegółowych czynności organów w sprawach związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu oraz wzorów dokumentów w tych sprawach (Dz. U. z 2022 r., poz. 1849 z późn. zm.)
Menge1 Stück