2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis a údržba vozidel a mechanismů včetně dodávky náhradních dílů – vozidla TATRA, MAN a SCANIA pro období 2026-2027
Beschreibung: 1. Tato veřejná zakázka je zadávána na části (dle § 35 a § 101 ZZVZ). Přičemž každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Pokud ZD nestanoví jinak, platí jednotlivá ustanovení této ZD pro všechny části VZ. Podrobnější rozdělení veřejné zakázky na části je uvedeno v části IV. této zadávací dokumentace. 2. Výstupem této veřejné zakázky je pro každou z částí uzavření rámcové dohody minimálně s jedním dodavatelem a maximálně s 15 dodavateli. Přičemž doba trvání této rámcové dohody je stanovena na 12 kalendářních měsíců ode dne nabytí její účinnosti. Místem plnění jsou jednotlivá střediska a cestmistrovství Zadavatele.
Interne Kennung: 107/OI-Sl-M/26-Za
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Servis a údržba vozidel značky TATRA
Beschreibung: Prohlídky, údržba a opravy vozidel se vztahují na vozidla Zadavatele této značky. Zhotovitel musí mít provozovnu (místo přejímky vozidla) či zdarma odebrat a dodat vozidlo na smluveném místě. Poskytování konzultací při provádění údržby a oprav svépomocí pracovníky Zadavatele, a to včetně dodávky potřebných náhradních dílů a jiného spotřebního zboží.
Interne Kennung: 107/OI-Sl-M/26-Za-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD
Los: LOT-0004
Titel: 1) Servis a údržba vozidel značky SCANIA
Interne Kennung: 107/OI-Sl-M/26-Za-3
Los: LOT-0003
Titel: 1) Servis a údržba vozidel značky MAN
Interne Kennung: 107/OI-Sl-M/26-Za-2