568852-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Fahrsimulatoren – Trenažér ŽKV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trenažér ŽKV
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie, inštalácia a uvedenie do prevádzky trenažérov železničných koľajových vozidiel (ŽKV), vrátane dodania súvisiaceho hardvéru a softvéru, licencií, dokumentácie, dopravy, zaškolenia obsluhy a vykonania všetkých súvisiacich činností nevyhnutných na riadne a plnohodnotné využívanie trenažérov. Súčasťou predmetu zákazky je aj poskytovanie technickej podpory po dodaní trenažérov v rozsahu stanovenom v časti B.2 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky súťažných podkladov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34151000 Fahrsimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 34150000 Simulatoren, 34152000 Übungssimulatoren, 48931000 Schulungssoftwarepaket, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 48151000 Computersteuerungssystem, 48983000 Entwicklungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001