568869-2026 - Ergebnis
Niederlande – Unterstützende technische Tätigkeiten – Inhuur Technische Vergunningsverleners m.b.t. mijnbouwomgevingsvergunningen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur Technische Vergunningsverleners m.b.t. mijnbouwomgevingsvergunningen
BeschreibungTechnische vergunningverleners met betrekking tot mijnbouwomgevingsvergunningen t.b.v. van het beoordelen vergunningsaanvragen in het kader van de Mijnbouwwet en de Omgevingswet, verwoord in één perceel waarin opdrachten kunnen worden uitgevraagd op basis van 2 vormen: 1. Tijdelijk uitlenen van technische vergunningverleners voor alle in bijlage 9 genoemde functieprofielen, zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen een technisch vergunningsverlener en Opdrachtgever tot stand komt als gevolg van de Nadere overeenkomst. De technisch vergunningsverleners zijn ingedeeld in 3 competentieprofielen op junior-, medio en seniorniveau. 2. De uitvoering van de opdracht door een technisch vergunningverlener zijn in twee hoofdvormen te onderscheiden. Vorm 1 is op basis van inspanning, en vorm 2 is op basis van resultaat. Het onderscheid tussen inhuur/inspanningsgericht en inhuur/resultaatgerichte opdrachten, heeft te maken met de wijze waarop de verschillende Deelnemers hun behoeft €15.800.000
Interne Kennung20241216
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten
5. Los
LosLOT-0000
TitelInhuur Technische Vergunningverleners
BeschreibungInhuur van technische vergunningverleners
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
Optionen
Beschreibung der Optionentwee maal een verlenging van 1 jaar
568869-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios complementarios de ingeniería – Inhuur Technische Vergunningsverleners m.b.t. mijnbouwomgevingsvergunningen
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno20241216
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71336000 Servicios complementarios de ingeniería
Clasificación adicional (cpv): 71336000 Servicios complementarios de ingeniería
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Clasificación principal (cpv): 71330000 Servicios diversos de ingeniería
Opciones
Descripción de las opcionestwee maal een verlenging van 1 jaar