See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków i artykułów do utrzymania czystości ogólnoszpitalnej wraz z dzierżawą dozowników
Beschreibung: Dostawa środków i artykułów do utrzymania czystości ogólnoszpitalnej wraz z dzierżawą dozowników z podiałem na 16 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 314384-2025
Interne Kennung: DL-271-12/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Emulsja
Beschreibung: Emulsja
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Papier toaletowy
Beschreibung: Papier toaletowy
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pady
Beschreibung: Pady
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Ręczniki TAD
Beschreibung: Ręczniki TAD
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Mopy
Beschreibung: Mopy
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Profesjonalne środki do mycia powierzchni nad podłogowych
Beschreibung: Profesjonalne środki do mycia powierzchni nad podłogowych
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Środki do mycia rąk
Beschreibung: Środki do mycia rąk
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Profesjonalne środki do mycia powierzchni podłóg
Beschreibung: Profesjonalne środki do mycia powierzchni podłóg
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Ręczniki Rolka
Beschreibung: Ręczniki Rolka
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Ręczniki ZZ
Beschreibung: Ręczniki ZZ
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pojemniki na odpady Medyczne
Beschreibung: Pojemniki na odpady Medyczne
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Preparaty do maszynowego mycia i dezynfekcji naczyń sanitarnych w myjni -dezynfektorze"GETINGE"
Beschreibung: Preparaty do maszynowego mycia i dezynfekcji naczyń sanitarnych w myjni -dezynfektorze"GETINGE"
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Płyny do mycia naczyń sanitarnych w płuczce-dezynfektorze"CLINOX TOTAL 3A"
Beschreibung: Płyny do mycia naczyń sanitarnych w płuczce-dezynfektorze"CLINOX TOTAL 3A"
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Worki na zwłoki
Beschreibung: Worki na zwłoki
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Worki foliowe
Beschreibung: Worki foliowe
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Dozowniki
Beschreibung: Dozowniki
Interne Kennung: Pakiet 16