568887-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Biotiskárna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBiotiskárna
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka biotiskárny, což je přístroj, který umožnuje robotickou manipulaci s různými typy živých objektů (buňky, sféroidy, organoidy) a tuto manipulaci spojuje s 3D tiskem s využitím rozsáhlého spektra „inkoustů“ pro 3D biotisk. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne KennungMU-ZAK/125593/2025/2748569/RMU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001