568907-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – „Zajištění pravidelných ročních kontrol a servisu koncových prvků rozvodů medicinálních plynů výrobce MZ Liberec pro ONN a.s. a NRK, o.z.“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zajištění pravidelných ročních kontrol a servisu koncových prvků rozvodů medicinálních plynů výrobce MZ Liberec pro ONN a.s. a NRK, o.z.“
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je provádění pravidelných ročních kontrol a servisu (dále jen „BTK“) koncových prvků rozvodů medicinálních plynů a rozvodů (tj. zdravotnických prostředků) v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro u zdravotnických prostředků výrobce MZ Liberec. Součástí předmětu plnění jsou rovněž pozáruční opravy předmětných zařízení/prostředků, jež jsou vymezeny v Příloze č. 4 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung009/KS/2026/OŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensv souladu s ustanovením § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo rozšířit předmět plnění o zařízení/přístroje, které zadavatel v průběhu plnění této smlouvy uvede do provozu nebo nabude do vlastnictví, a to zejména z důvodu výstavby nových pavilonů v NRK a ONN nebo v rámci dočasného přemístění některých oddělení či ambulancí z důvodu výstavby či rekonstrukce. Zadavatel stanovil hodnotu vyhrazené změny závazku v maximální výši 1 000 000,00 Kč bez DPH na zahrnutí nových ZP (koncových prvků, lékařských panelů, tj. jakéhokoliv ZP, jež je předmětem tohoto plnění) do předmětu plnění dle smlouvy. Vyhrazenou změnu závazku je zadavatel oprávněn uplatnit vůči dodavateli, s nímž bude uzavřena smlouva, kdykoliv během doby její platnosti a účinnosti, nejpozději však 3 měsíce před uplynutím doby platnosti smlouvy. V případě uplatnění vyhrazené změny závazku uzavřou dodavatel a zadavatel (objednatel) dodatek ke smlouvě.