2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronické komunikačné služby (EKS)
Beschreibung: Predmetom je zriadenie, nastavenie, aktivácia a prevádzkovanie virtuálnej privátnej dátovej komunikačnej siete (ďalej len „VPN sieť“) na obdobie 48 mesiacov vrátane 60 dní potrebných na implementáciu, na prepojenie pracovísk ÚDZS pre potreby obojsmerného prenosu údajov výhradne medzi lokálnymi počítačovými sieťami jednotlivých pracovísk a poskytovanie elektronických komunikačných služieb, doplnkových služieb, expertných služieb a prenájom informačných technológií (ďalej spolu len „služby“). Opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 1A týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 14082026/UDZS/EKS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 32420000 Netzausrüstung, 33181000 Ausrüstung für Nierendialyse, 72322000 Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Poskytovanie elektronických komunikačných služieb: po dobu 48 mesiacov od účinnosti zmluvy s možnosťou využitia práva opcie v trvaní ďalších 12 mesiacov, pričom opciu možno opakovane predĺžiť o ďalších 12 mesiacov.