See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace areálu Sokolovny v Rokycanech – Nové centrum kultury
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je Revitalizace areálu Sokolovny v Rokycanech – Nové centrum kultury, které zahrnuje, demoliční práce, stavební úpravy a přístavbu kulturního domu a revitalizaci přilehlých veřejných prostranství. Jedná se o komplexní rekonstrukci a rozšíření stávající budovy Sokolovny, včetně úprav vnitřních i vnějších prostor pro nové využití jako kulturní centrum města Rokycany. Bližší specifikace je uvedena dále v bodě 4 zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1