2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB – MILAN – FT - Dodávka tlakové stanice, lahvových stanic a výrobníku demi vody do objektu U1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka tlakové stanice pro výrobu stlačeného vzduchu, lahvových stanic pro uskladnění technických laboratorních plynů a sestavy pro výrobu demineralizované vody pořizovaná pro potřeby Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami Požadavky na rozsah a charakter předmětu plnění jsou podrobně a závazně specifikovány v přílohách zadávací dokumentace, v příloze č. 1 Projektové dokumentaci této zadávací dokumentace a příloze č. 2 závazném návrhu smlouvy. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen Projektovou dokumentací a vzorem Smlouvy, který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2778
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44612000 Flüssiggasbehälter, 42123610 Druckluftanlage, 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část I – označená jako „Dodávka tlakové stanice“
Beschreibung: Dodávka tlakové stanice
Interne Kennung: 2778-I
Haupteinstufung (cpv): 42123610 Druckluftanlage
Los: LOT-0003
Titel: Část III – označená jako „Dodávka výrobníku demi vody“
Beschreibung: Dodávka výrobníku demi vody
Interne Kennung: 2778-III
Haupteinstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
Los: LOT-0002
Titel: Část II – označená jako „Dodávka lahvových stanic“
Interne Kennung: 2778-II
Haupteinstufung (cpv): 44612000 Flüssiggasbehälter