See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie voorafgaand aan opdracht: Ondersteuning functioneel beheer SmartAIM
Beschreibung: De gemeente Haarlemmermeer is voornemens een overeenkomst te sluiten met IAM in Control. De opdracht loopt van 1 september 2026 tot en met 31 augustus 2028 met de optie van tweemaal een verlenging van één jaar. De opdracht betreft: Uitvoering geven aan functioneel applicatiebeheer en support voor de SmartAIM omgeving en alle in- en uitgaande koppelingen. SmartAIM is de Identity Accessmanagement tool (IAM) van de gemeente Haarlemmermeer. -Rollenbeheer in de IAM omgeving SmartAIM. -Projectmatig activiteiten oppakken die ofwel arbeidsintensief of complex zijn.Invulling geven aan training en opleiding van nieuwe medewerkers die verantwoordelijk zijn voor FAB SmartAIM -Expertise bieden of advies geven bij complexe vraagstukken. Bij aanvang van de opdracht is de inzet circa 72 uur per week met een verwacht afschaling naar 5 uur per week, wanneer de ondersteuning door invulling van vacatures afgebouwd kan worden.
Interne Kennung: 2025-523
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ondersteuning functioneel beheer SmartAIM
Beschreibung: De gemeente Haarlemmermeer is voornemens een overeenkomst te sluiten met IAM in Control. De opdracht loopt van 1 september 2026 tot en met 31 augustus 2028 met de optie van tweemaal een verlenging van één jaar. De opdracht betreft: Uitvoering geven aan functioneel applicatiebeheer en support voor de SmartAIM omgeving en alle in- en uitgaande koppelingen. SmartAIM is de Identity Accessmanagement tool (IAM) van de gemeente Haarlemmermeer. -Rollenbeheer in de IAM omgeving SmartAIM. -Projectmatig activiteiten oppakken die ofwel arbeidsintensief of complex zijn.Invulling geven aan training en opleiding van nieuwe medewerkers die verantwoordelijk zijn voor FAB SmartAIM -Expertise bieden of advies geven bij complexe vraagstukken. Bij aanvang van de opdracht circa 72 uur per week, met verwachte afbouw naar 5 uur per week.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2025-523
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72261000 Servicios de apoyo al software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1