569089-2026 - Ergebnis
Tschechien – Isolatoren – Keramické izolátory pro venkovní vedení VN IV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKeramické izolátory pro venkovní vedení VN IV
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka keramických izolátorů pro venkovní vedení VN. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne KennungKeramické izolátory pro venkovní vedení VN IV
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensBližší informace v ZD.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111510 Isolatoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. V případě, že zadavatel odstoupí od rámcové dohody, vyhrazuje si zadavatel v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ ve spojení s ust. § 222 odst. 10 písm. a) ZZVZ možnost použití oprávnění uvedeného v Zadávací dokumentaci, a to obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na účastníka, který se umístil v hodnocení nabídek jako další v pořadí, pokud již není stranou dané rámcové dohody. Přesné vymezení této vyhrazené změny závazku a další podmínky související s jejím uplatněním jsou detailně specifikovány v čl. 13 zadávací dokumentace. 2. Prodávající je oprávněn zvýšit kupní cenu zboží o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen vyhlášený Českým statistickým úřadem. Přesné vymezení této vyhrazené změny závazku a další podmínky související s jejím uplatněním jsou detailně specifikovány v čl. III odst. 2. rámcové dohody.