569095-2026 - Ergebnis
Polen – Gebäudereinigung – Kompleksowa usługa sprzątania w Centrali i Delegaturach NIK w latach 2027-2029.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa usługa sprzątania w Centrali i Delegaturach NIK w latach 2027-2029.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, pokoi gościnnych, garaży, terenów zewnętrznych przy posesjach oraz przyległych ich chodnikach, pielęgnacji zieleni i mycia okien w Centrali NIK i Delegaturach NIK w latach 2027 – 2029. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 16 (szesnaście) części.
Interne KennungBAG-BAZ.25.23.2026.DP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33711900 Seife
5. Los
LosLOT-0005
TitelKompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, garażu, pielęgnacji zieleni, terenów zewnętrznych przy posesjach i mycia okien w Śląskiej Delegaturze NIK w Katowicach ul. Powstańców 29, 40-039 Katowice.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, garażu, pielęgnacji zieleni, terenów zewnętrznych przy posesjach i mycia okien w Śląskiej Delegaturze NIK w Katowicach ul. Powstańców 29, 40-039 Katowice.
Interne KennungBAG-BAZ.25.23.2026.DP/5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33711900 Seife
LosLOT-0007
TitelKompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, terenów zewnętrznych przy posesji oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien w Małopolskiej Delegaturze NIK w Krakowie przy ul. Łobzowskiej 67, 30-038 Kraków.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, terenów zewnętrznych przy posesji oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien w Małopolskiej Delegaturze NIK w Krakowie przy ul. Łobzowskiej 67, 30-038 Kraków.
Interne KennungBAG-BAZ.25.23.2026.DP/7
LosLOT-0014
TitelKompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garażu i mycia okien w Zachodniopomorskiej Delegaturze NIK w Szczecinie ul. Jacka Odrowąża 1, 71-420 Szczecin.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garażu i mycia okien w Zachodniopomorskiej Delegaturze NIK w Szczecinie ul. Jacka Odrowąża 1, 71-420 Szczecin.
Interne KennungBAG-BAZ.25.23.2026.DP/14