569100-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – PD pro realizaci společných zařízení Jaroměřice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPD pro realizaci společných zařízení Jaroměřice
BeschreibungVypracování projektové dokumentace pro vydání povolení záměru (stavebního povolení) a pro provádění stavby včetně provedení podrobného geotechnického průzkumu v rozsahu nezbytném pro realizaci jednotlivých prvků plánu společných zařízení a vyřízení povolení záměrů a následně zajištění výkonu autorského dozoru projektanta pro následující stavby v k.ú. Jaroměřice: revitalizace toku RT2, polní cesty DC145 a HC1 s výsadbou.
Interne KennungSP7520/2026-544202
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001