569111-2026 - Ergebnis
Litauen – Bau von Heizzentralen – (NUTRAUKTAS) Petrašiūnų elektrinės elektrifikacija, įrengiant elektros energijos kaupimo įrenginius, dyzelinį generatorių ir rekonstruojant 6 kV skirstyklą (projektavimas ir rangos darbai)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (NUTRAUKTAS) Petrašiūnų elektrinės elektrifikacija, įrengiant elektros energijos kaupimo įrenginius, dyzelinį generatorių ir rekonstruojant 6 kV skirstyklą (projektavimas ir rangos darbai)
Beschreibung: Pirkimui taikoma fiksuotos kainos kainodara
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0