569115-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Reagentien und Kontrastmittel – Laboratóriumi vegyszerek és reagensek beszerzése
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratóriumi vegyszerek és reagensek beszerzése
Beschreibung: Laboratóriumi reagensek beszerzése a felhasználásukhoz szükséges készülékek biztosítása keretszerződés keretében.
Interne Kennung: EKR002210652023
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Klinikai kémiai vizsgálatok készülékbiztosítással
Beschreibung: Klinikai kémiai vizsgálatok készülékbiztosítással Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 2 986 706 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002210652023/1
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0003
Titel: Immunkémia I. Immulite
Beschreibung: Immunkémiai vizsgálatok 1 - Immulite 2000 XPi immunkémiai automatán vagy készülékbiztosítással Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 152 522 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002210652023/3
Los: LOT-0004
Titel: Immunkémia II.
Beschreibung: Immunkémiai vizsgálatok 2 - készülékbiztosítással Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 63 628 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002210652023/4
Los: LOT-0005
Titel: HbA1c vizsgálatok
Beschreibung: HbA1c vizsgálatok Adams HA 8180 HbA1c analizátoron vagy készülékbiztosítással Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 43 892 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002210652023/5
Los: LOT-0006
Titel: Hematológiai vizsgálatok
Beschreibung: Hematológiai vizsgálatok Sysmex XN-1000 (BF modullal) automatára további készülékbiztosítással vagy 2 db készülékbiztosítással Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 216 412 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002210652023/6
Los: LOT-0007
Titel: Vizelet általános és üledék vizsgálat készülékbizt
Beschreibung: Vizelet általános és üledék vizsgálat készülékbiztosítással Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 175 198 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002210652023/7
Los: LOT-0008
Titel: Hemosztázis vizsgálatok készülékbiztosítással
Beschreibung: Hemosztázis vizsgálatok készülékbiztosítással Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 56 708 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002210652023/8
Los: LOT-0009
Titel: Allergén specifikus IgE vizsgálatok készülékbiztos
Beschreibung: Allergén specifikus IgE vizsgálatok készülékbiztosítással Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 28 560 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002210652023/9
Los: LOT-0015
Titel: Monotesztes Immunkémiai vizsgálatok Vidas
Beschreibung: Monotesztes immunkémiai vizsgálatok Biomerieux miniVidas és Vidas Blue immunkémiai automatán Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 4 598 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002210652023/15