See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serotinabestrijding ANB Terreinbeheer Oost 2026
Beschreibung: De opdracht betreft het bestrijden van Amerikaanse vogelkers in de oostelijke helft van Vlaanderen, meer bepaald in domeinen gelegen in onderstaande beheerregio’s, dewelke telkens als een apart perceel zijn opgenomen in voorliggend bestek: - Perceel 1: Lage tot aan Hoge Kempen (1) - Perceel 2: Lage tot aan Hoge Kempen (2) - Perceel 3: Hoge Kempen tot Voeren (1) - Perceel 4: Hoge Kempen tot Voeren (2) - Perceel 5: Brabantse Wouden + Demerland en Zuiderkempen - Perceel 6: Taxandria (1) - Perceel 7: Taxandria (2) In voorliggende opdracht dient een hoofdbehandeling, nabehandeling of nazorg te worden uitgevoerd zoals weergegeven per bestand in de uitvoeringstabellen en -kaarten in de technische voorschriften van dit bestek. In de bestanden waar een hoofdbehandeling dient te worden uitgevoerd in 2026 dient tevens ook een tweede bestrijdingsronde in 2027 te worden uitgevoerd. Deze tweede bestrijdingsronde zit vervat in de inschrijvingsprijs voor de hoofdbehandeling. In bestanden waar enkel een nabehandeling of nazorg dient te worden uitgevoerd betreft het één enkele bestrijdingsronde dewelke dient uitgevoerd en afgerond te worden in 2026. De uitvoering dient te gebeuren door middel van een manuele en machinale bestrijding. De verplicht te volgen systematiek en werkmethodes worden in de technische voorschriften van dit bestek uitvoerig beschreven. Het gebruik van chemische bestrijding (glyfosaat e.a.) is verboden in kader van deze opdracht. Planten Amerikaanse vogelkers onder de 40 cm hoog dienen tevens niet bestreden te worden in het kader van deze opdracht. Waar opgegeven in de uitvoeringstabel dienen tevens andere exoten, mee in dezelfde werkgang met de serotinabestrijding, uitgetrokken te worden. Waar tevens opgegeven in de uitvoeringstabel dient alle uitgetrokken hout te worden afgevoerd. Indien het uitgetrokken hout niet dient te worden afgevoerd, dient dit gestapeld te worden conform de technische bepalingen.
Interne Kennung: ANB-TB-TOO-2025-161
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231100 Bewirtschaftung forstwirtschaftlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ANB-TB-TOO-2025-161 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Lage tot aan Hoge Kempen (1)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ANB-TB-TOO-2025-161 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Lage tot aan Hoge Kempen (2)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ANB-TB-TOO-2025-161 - 3
Beschreibung: Perceel 3: Hoge Kempen tot Voeren (1)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ANB-TB-TOO-2025-161 - 4
Beschreibung: Perceel 4: Hoge Kempen tot Voeren (2)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ANB-TB-TOO-2025-161 - 5
Beschreibung: Perceel 5: Brabantse Wouden + Demerland en Zuiderkempen
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ANB-TB-TOO-2025-161 - 6
Beschreibung: Perceel 6: Taxandria (1)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ANB-TB-TOO-2025-161 - 7
Beschreibung: Perceel 7: Taxandria (2)
Interne Kennung: 7