2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grid Services Overeenkomst
Beschreibung: TenneT is, na het voeren van een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking, voornemens een opdracht te gunnen aan RWE Generation NL BV, teneinde de beschikbaarheid van de Amercentrale te garanderen ten behoeve van spanningshuishouding en het oplossen (danwel voorkomen) van transportbeperkingen in de Provincie Noord-Brabant. Onder de overeenkomst is de Amercentrale exclusief voor TenneT beschikbaar en in te zetten tussen 1 mei 2027 en 31 december 2028. De geraamde waarde van de overeenkomst is exclusief de kosten voor activatie van de eenheid (kosten voor biomassa, aardgas, CO2 emissierechten (EUA) en hulpstoffen).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315300 Stromversorgungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Grid Services Overeenkomst
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
Clasificación adicional (cpv): 45315300 Instalaciones de suministro de electricidad
5. Lote
Lote: LOT-0000