2. Verfahren
Verfahren
Titel: SN STIKALNI BLOKI
Beschreibung: Predmet: SN STIKALNI BLOKI Naročilo je razdeljeno na 3 sklope, in sicer: Sklop 1: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM I (zmanjšana vgradna globina) Sklop 2: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM II (standardna vgradna globina) Sklop 3: SN STIKALNI BLOKI OPREMLJENI ZA DALJINSKO VODENJE
Interne Kennung: JN-78203
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682300 Mittelspannungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM I (zmanjšana vgradna globina)
Beschreibung: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM I (zmanjšana vgradna globina)
Interne Kennung: 526994
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682300 Mittelspannungsanlagen
Los: LOT-0002
Titel: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM II (standardna vgradna globina)
Beschreibung: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM II (standardna vgradna globina)
Interne Kennung: 526995
Los: LOT-0003
Titel: SN STIKALNI BLOKI OPREMLJENI ZA DALJINSKO VODENJE
Beschreibung: SN STIKALNI BLOKI OPREMLJENI ZA DALJINSKO VODENJE
Interne Kennung: 526996