2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego (powiat sulęciński i wschowski)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego (powiat sulęciński i wschowski). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: • Część 1. Zamówienia – Dostawa tabletu do Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie; • Część 2. Zamówienia – Dostawa sprzętów komputerowych do I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie. 3. Dostawy mogą odbywać się wyłącznie w dniach powszednich w godzinach pracy placówki, wskazanych w OPZ. Adresy dostaw wskazane zostały w zał. nr 4.1-4.2 do SWZ odpowiednio dla każdej części zamówienia 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia Zamawiający określił w zał. nr 4.1-4.2 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia odpowiednio dla każdej części zamówienia oraz zał. nr 5 do SWZ- wzór umowy.
Interne Kennung: ZPL.273.97.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa tabletu do Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie
Beschreibung: 3. Dostawy mogą odbywać się wyłącznie w dniach powszednich w godzinach pracy placówki, wskazanych w OPZ. Adres dostawy wskazany został w zał. nr 4.1 do SWZ 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia Zamawiający określił w zał. nr 4.1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia oraz zał. nr 5 do SWZ- wzór umowy.
Interne Kennung: Częsć1.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętów komputerowych do I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie
Beschreibung: 3. Dostawy mogą odbywać się wyłącznie w dniach powszednich w godzinach pracy placówki, wskazanych w OPZ. Adres dostawy wskazany został w zał. nr 4.2 do SWZ 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia Zamawiający określił w zał. nr 4.2 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia oraz zał. nr 5 do SWZ- wzór umowy.
Interne Kennung: Część2.