2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky dobíjecích stanic pro elektromobily
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody se třemi dodavateli na dodávky veřejných dobíjecích stanic pro elektromobily určených pro instalaci na parkovacích plochách a v garážích ve správě Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s. Na základě rámcové dohody budou zadávány dílčí veřejné zakázky na dodávky: - dobíjecích stanic (wallboxy a samostatně stojící stanice), - externích řídicích jednotek pro správu skupin dobíjecích stanic, - platebních terminálů, - související montáže, instalace, zprovoznění, výchozí revize a zaškolení obsluhy. Předpokládaný maximální rozsah plnění činí až 700 ks dobíjecích stanic. Součástí plnění je rovněž poskytování záručního servisu, zajištění autorizace osob určených zadavatelem k provádění servisních činností a dodávky náhradních dílů po dobu garantované životnosti zařízení. Dobíjecí stanice musí být kompatibilní se systémem provozovatele dobíjecí infrastruktury určeného zadavatelem a musí splňovat technické požadavky uvedené v zadávací dokumentaci. Předmětem veřejné zakázky není zajištění projektové, inženýrské ani stavební přípravy lokalit pro instalaci dobíjecích stanic ani následná správa a provoz dobíjecí infrastruktury po skončení záruční doby. Dílčí veřejné zakázky budou zadávány kombinací postupů s obnovením soutěže i bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Zadavatel si nevyhrazuje minimální odběr plnění. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, viz bod 2.4 ZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31158100 Batterieladegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/26/V00025054
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ: 1. Posun termínu převzetí plnění z objektivních důvodů 2. Změna přesného termínu dodání z provozních a organizačních důvodů Kupujícího 3. Prodloužení lhůty pro plnění z důvodu vyšší moci 4. Aktualizace cen na základě inflační doložky 5. Náhrada dobíjecích stanic jiným modelem viz text ZD a RD