2. Verfahren
Verfahren
Titel: Erkenningsregeling gepland - en ongepland onderhoud
Beschreibung: Met deze erkenningsregeling wil AEB Amsterdam ondernemingen selecteren die aantoonbaar beschikken over de vereiste deskundigheid, capaciteit, ervaring en professionaliteit om onderhoudswerkzaamheden aan de assets van AEB Amsterdam op het juiste kwaliteits- en veiligheidsniveau uit te voeren. De regeling ondersteunt AEB Amsterdam bij het organiseren van een betrouwbare en flexibele schil van geschikte marktpartijen die, wanneer nodig, kunnen worden uitgenodigd voor opdrachten binnen de scope van deze erkenningsregeling.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de múltiples etapas
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
5. Lote
Lote: LOT-0000