569294-2026 - Ergebnis
Rumänien – Innenausstattungsartikel – “Achizitia de mobilier școlar în cadrul Proiectului ,,Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Orașul Hârșova”” Lot 1-5”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: “Achizitia de mobilier școlar în cadrul Proiectului ,,Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Orașul Hârșova”” Lot 1-5”
Beschreibung: “Achizitia de mobilier școlar în cadrul Proiectului ,,Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Orașul Hârșova”” Lot 1-5” Proiectul face referire la achiziția de mobilier școlar în cadrul Proiectului ,,Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Orașul Hârșova” pentru cele 4 unități școlare din orașul Hârșova, după cum urmează : LOT 1 – MOBILIER ȘCOLAR - Liceul Teoretic ,,Ioan Cotovu” - 750 seturi pupitru individual reglabil cu scaun individual reglabil pentru elevi - 30 buc birou profesor sala de clasă - 30 buc dulap pentru depozitarea materialelor didactice - 30 buc mobilier adaptabil - scaun cu măsuță - 1 buc masa profesorului - birou inter- schimbabil , de colț - 3 buc dulapuri individuale pentru elevi - 2 seturi masă birou cu scaun consilier școlar - 8 seturi masă și scaun - 9 buc fotolii și canapele - 9 buc masă laborator cu chiuvetă pentru 4 elevi - 32 buc scaun mobil de laborator - 2 buc dulap laborator - 1 buc dulap pentru stocare substanțe chimice corozive și periculoase LOT 2 - MOBILIER ȘCOLAR - Liceul Tehnologic ,,Carsium” - 150 buc bănci - 150 buc scaune - 10 buc catedră - 10 buc scaun profesor sala de clasă - 10 buc cuier - 73 buc dulap școlar elevi - 1 buc mobilier magazin - 14 buc banca scolara dubla cu blat din Werzalit (h760mm) - 11 buc scaun scolar mobil - 2 buc fotoliu - 1 buc scaun birou - 1 buc masă modulară, 6 părţi pentru 6 elevi - 1 buc masa birou - 1 buc masa elev - 2 buc fotolii puf - 1 buc canapea - 2 buc dulap LOT 3 - MOBILIER ȘCOLAR - Școala gimnazială nr. 1 - 6 seturi catedră/masa profesorului și scaun (catedra) - 6 seturi catedră/aasa profesorului și scaun (scaun) - 18 buc cuier - 90 buc pupitru individual cu scaun, reglabile pe înălțime (pupitru) - 90 buc pupitru individual cu scaun, reglabile pe înălțime (scaun) - 20 buc dulapuri individuale pentru elevi - 20 buc dulap pentru depozitarea materialelor didactice - 7 buc masă cu două locuri - 30 buc scaun ergonomic elevi - 1 buc masă de laborator multifuncțională pentru experimente de științe - Profesor - 1 buc scaun ergonomic profesor - 1 buc cuier - 9 buc dulap pentru depozitarea materialelor didactice - 1 set catedră/masa profesorului și scaun (catedra) - 1 set catedră/masa profesorului și scaun (scaun) - 2 buc cuier - 6 buc dulap pentru depozitarea materialelor didactice - 1 buc dulap individual pentru elevi - 2 buc dulap depozitare material - 3 buc dulap individual pentru elevi - 2 buc canapea copii - 4 buc fotolii puf - 1 buc pupitru + scaun consilier școlar (pupitru) - 1 buc pupitru + scaun consilier școlar (scaun) - 4 buc pupitre + scaun elevi (pupitru) - 4 buc pupitre + scaun elevi (scaun) - 1 buc cuier LOT 4 - MOBILIER ȘCOLAR - Grădinița ,,Tic Pitic” - 4 buc corp înalt cu rafturi și uși - 5 buc biblioteca - 6 buc mobila set - 4 buc dulap 78x40x166cm - 7 buc bancheta smart SEMICERC 92 x 32,5 x 46 cm (L x Î x A) - 12 buc dulăpior pentru accesorii de artă plastică - 12 buc masă dreptunghiulară din plastic pentru grădiniță, reglabilă pe înălțime pentru toate grupele de vârstă - 24 buc masă rotundă din plastic pentru grădiniță, reglabilă pe înălțime pentru toate grupele de vârstă - 36 buc masă pătrată din plastic pentru grădiniță, reglabilă pe înălțime pentru toate grupele de vârstă - 5 buc dulap cu rafturi SMART – semirotund, cu 3 cutii depozitare - 5 buc banchetă SMART – Semicerc, cu 2 cutii depozitare - 35 buc dulapul cu rafturi SMART – drept, cu 3 cutii depozitare mijlocii - 10 buc măsuță multifuncțională pentru cutiile de depozitare - centrul artă - 200 buc scaun gradiniță plastic, T2 colorate LOT 5 - MOBILIER ȘCOLAR - Liceul Tehnologic ,,Carsium” - 31buc taburet cu ax rotativ de bază reglabil pe înălțime 47 - 61 cm
Interne Kennung: 7453165/1/2023/PNRR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39516000 Innenausstattungsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 – MOBILIER ȘCOLAR - Liceul Teoretic ,,Ioan Cotovu”
Beschreibung: Furnizare mobilier școlar : - 750 seturi pupitru individual reglabil cu scaun individual reglabil pentru elevi - 30 buc birou profesor sala de clasă - 30 buc dulap pentru depozitarea materialelor didactice - 30 buc mobilier adaptabil - scaun cu măsuță - 1 buc masa profesorului - birou inter- schimbabil , de colț - 3 buc dulapuri individuale pentru elevi - 2 seturi masă birou cu scaun consilier școlar - 8 seturi masă și scaun - 9 buc fotolii și canapele - 9 buc masă laborator cu chiuvetă pentru 4 elevi - 32 buc scaun mobil de laborator - 2 buc dulap laborator - 1 buc dulap pentru stocare substanțe chimice corozive și periculoase
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 – MOBILIER ȘCOLAR - Liceul Tehnologic ,,Carsium”
Beschreibung: Furnizare mobilier școlar : - 150 buc bănci - 150 buc scaune - 10 buc catedră - 10 buc scaun profesor sala de clasă - 10 buc cuier - 73 buc dulap școlar elevi - 1 buc mobilier magazin - 14 buc banca scolara dubla cu blat din Werzalit (h760mm) - 11 buc scaun scolar mobil - 2 buc fotoliu - 1 buc scaun birou - 1 buc masă modulară, 6 părţi pentru 6 elevi - 1 buc masa birou - 1 buc masa elev - 2 buc fotolii puf - 1 buc canapea - 2 buc dulap
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3 - MOBILIER ȘCOLAR - Școala gimnazială nr. 1
Beschreibung: Furnizare mobilier școlar : - 6 seturi catedră/masa profesorului și scaun (catedra) - 6 seturi catedră/aasa profesorului și scaun (scaun) - 18 buc cuier - 90 buc pupitru individual cu scaun, reglabile pe înălțime (pupitru) - 90 buc pupitru individual cu scaun, reglabile pe înălțime (scaun) - 20 buc dulapuri individuale pentru elevi - 20 buc dulap pentru depozitarea materialelor didactice - 7 buc masă cu două locuri - 30 buc scaun ergonomic elevi - 1 buc masă de laborator multifuncțională pentru experimente de științe - Profesor - 1 buc scaun ergonomic profesor - 1 buc cuier - 9 buc dulap pentru depozitarea materialelor didactice - 1 set catedră/masa profesorului și scaun (catedra) - 1 set catedră/masa profesorului și scaun (scaun) - 2 buc cuier - 6 buc dulap pentru depozitarea materialelor didactice - 1 buc dulap individual pentru elevi - 2 buc dulap depozitare material - 3 buc dulap individual pentru elevi - 2 buc canapea copii - 4 buc fotolii puf - 1 buc pupitru + scaun consilier școlar (pupitru) - 1 buc pupitru + scaun consilier școlar (scaun) - 4 buc pupitre + scaun elevi (pupitru) - 4 buc pupitre + scaun elevi (scaun) - 1 buc cuier
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LOT 4 – MOBILIER ȘCOLAR - Grădinița ,,Tic Pitic”
Beschreibung: Furnizare mobilier școlar : - 4 buc corp înalt cu rafturi și uși - 5 buc biblioteca - 6 buc mobila set - 4 buc dulap 78x40x166cm - 7 buc bancheta smart SEMICERC 92 x 32,5 x 46 cm (L x Î x A) - 12 buc dulăpior pentru accesorii de artă plastică - 12 buc masă dreptunghiulară din plastic pentru grădiniță, reglabilă pe înălțime pentru toate grupele de vârstă - 24 buc masă rotundă din plastic pentru grădiniță, reglabilă pe înălțime pentru toate grupele de vârstă - 36 buc masă pătrată din plastic pentru grădiniță, reglabilă pe înălțime pentru toate grupele de vârstă - 5 buc dulap cu rafturi SMART – semirotund, cu 3 cutii depozitare - 5 buc banchetă SMART – Semicerc, cu 2 cutii depozitare - 35 buc dulapul cu rafturi SMART – drept, cu 3 cutii depozitare mijlocii - 10 buc măsuță multifuncțională pentru cutiile de depozitare - centrul artă - 200 buc scaun gradiniță plastic, T2 colorate
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LOT 5 - MOBILIER ȘCOLAR - Liceul Tehnologic ,,Carsium”
Beschreibung: Furnizare mobilier școlar : - 31buc taburet cu ax rotativ de bază reglabil pe înălțime 47 - 61 cm
Interne Kennung: 5