2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie aanbesteding uitvoerende partijen Sint-Maartenscollege en binnensportacc. West te Maastricht
Beschreibung: Aanbesteder kiest ervoor om de werkzaamheden voor het project door meerdere partijen (in nevenaanneming) te laten verrichten. In samenwerking tussen de partijen zal worden gewerkt aan het gewenste eindresultaat. De werkzaamheden voor de realisering zijn onderverdeeld in 3 percelen. 12.000m2
Interne Kennung: P2000180
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige Werken
Beschreibung: Het uitvoeren van de bouwkundige werken alsmede de coördinatie over de overige bij de uitvoering betrokken partijen. 1.200 m2
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigbouwkundige installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de werktuigbouwkundige installaties. 1.200 m2
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Elektrotechnische installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de elektrotechnische installaties.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: P2000180
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: Bouwkundige Werken
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 45350000 Instalaciones mecánicas
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica