2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja posiedzenia Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja posiedzenia Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, polegającej na zapewnieniu usługi hotelarskiej, gastronomicznej oraz zapewnieniu zaplecza konferencyjnego.
Interne Kennung: ZP.272.1.91.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy