2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technisch onderhoud woningen 2027-2032
Beschreibung: Het onderhoud van alle technische installaties, zowel binnen als buiten opgesteld (niet-limitatief): - instaan voor het onderhoud van de elektrische installaties; - instaan voor het onderhoud van de sanitaire installaties; - instaan voor het jaarlijks onderhoud van de gaskachels; - instaan voor het jaarlijkse onderhoud van individuele gastoestellen voor centrale verwarming en/of productie van sanitair warmwater: cv-ketels, wandketels, gecombineerde wandketels en gasgeisers volgens de betreffende voorschriften in het besluit van de Vlaamse Regering van 8 december 2006 (en latere aanvullingen en herwerkingen); - instaan voor het onderhoud en de reiniging van de rookgasafvoeren, kanalen voor verse luchttoevoer; - instaan voor het jaarlijks onderhoud van de elektrische verwarming via accumulatie en directe convectoren, via elektrische vloerverwarming in combinatie met accumulatie en/of directe convectoren; - instaan voor het periodiek onderhoud van warmtepompen (lucht-lucht, lucht-water, water-water en geothermische warmtepompen), inclusief de binnen- en buitenunits, alle bijhorende installaties en regelingen, overeenkomstig de voorschriften van de fabrikant en de geldende wetgeving; - instaan voor het jaarlijks onderhoud van hout- en kolenkachels en stookoliekachels; - instaan voor het onderhoud van de regenwaterpompen; - instaan voor het onderhoud van de ventilatiesystemen C, C+ en D; - instaan voor periodiek nazicht en de vervanging van rookdetectoren en CO-detectoren; Bij detectoren die uitgerust zijn met batterijen is tevens het vervangen van de batterijen van de detectoren inbegrepen. - het opstellen van een inventarisfiche bij aanvang van de opdracht en het up-to-date houden van de gegevens van de technische installaties; - het afleveren van de benodigde attesten voor onderhoud conform de vigerende wetgeving (ondermeer op vraag van de verzekeringsmaatschappij brand, brandweer van Brugge,…) - alle herstellingen aan alle hierboven vermelde installaties (niet beperkende lijst), inclusief eventuele vervangingen conform de voorwaarden verder in dit bestek beschreven.
Interne Kennung: PPP0WW-847/6106/tdmvp2026_002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: tdmvp2026_002_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (er dient een oplegprijs te worden opgegeven voor het vervangen van lampen in de woningen. Lampen worden steeds vervangen door lampen van zelfde type of kwaliteit.)