569351-2026 - Wettbewerb
Litauen – Bau von Kläranlagen – Nuotekų valymo įrenginių projektavimo, statybos ir rekonstravimo darbai
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nuotekų valymo įrenginių projektavimo, statybos ir rekonstravimo darbai
Beschreibung: Pirkimo objektas skaidomas į 4 dalis: 1 pirkimo dalis – Nuotekų valymo įrenginio projektavimas ir statyba Beinaičių k.; 2 pirkimo dalis – Nuotekų valymo įrenginio projektavimas ir statyba Meironiškių k.; 3 pirkimo dalis – Nuotekų valymo įrenginio projektavimas ir rekonstravimas Nociūnų k.; 4 pirkimo dalis – Nuotekų valymo įrenginio projektavimas ir rekonstravimas Pajieslio k.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nuotekų valymo įrenginio projektavimas ir statyba Beinaičių k.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Nuotekų valymo įrenginio projektavimas ir statyba Meironiškių k.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Nuotekų valymo įrenginio projektavimas ir rekonstravimas Nociūnų k.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Nuotekų valymo įrenginio projektavimas ir rekonstravimas Pajieslio k.
Interne Kennung: 4