2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding uitvoerende partijen nieuwbouw Hanze College
Beschreibung: Met deze aanbestedingsprocedure is aanbesteder op zoek naar uitvoerende partijen voor de nieuwbouw van het Hanze College in Oosterhout. 6720 M2 BVO
Interne Kennung: 1615709
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bouwkundige werken
Beschreibung: Het uitvoeren van de bouwkundige werken inclusief terreininrichting, alsmede de coördinatie over de overige bij de uitvoering betrokken partijen. 6720 m2 BVO
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Werktuigbouwkundige Installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de werktuigbouwkundige installaties. 6720 m2 BVO
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Elektrotechnische Installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de elektrotechnische installaties. 6720 m2 BVO
Interne Kennung: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 1615709
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 Bouwkundige werken
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 45350000 Instalaciones mecánicas
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3