2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 3 360 000,00 zł (słownie: trzy miliony trzysta sześćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy w wysokości 3 283 465,84 zł oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek w wysokości 76 534,16 zł
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 3 360 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy w wysokości 3 283 465,84 zł oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek w wysokości 76 534,16 zł. Szczegółowe informacje znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania pod adresem: https://malczyce.logintrade.net/zapytania_email,207237,b0d960ef4ae0905b3ce3649f635c22ed.html
Interne Kennung: ORG.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie kredytu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 3 360 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy w wysokości 3 283 465,84 zł oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek w wysokości 76 534,16 zł. Okres kredytowania – od dnia podpisania umowy do 20 listopada 2036. Wypłata kredytu nastąpi transzami do dnia 31 grudnia 2025r. Szczegółowe informacje znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania pod adresem: https://malczyce.logintrade.net/zapytania_email,207237,b0d960ef4ae0905b3ce3649f635c22ed.html
Interne Kennung: kredyt