See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energetické úspory objektu na ul. Hlubinská 1183/6, Ostrava - vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávku vybavení dílen, a to v každé části samostatně.
Interne Kennung: Energetické úspory objektu na ul. Hlubinská 1183/6, Ostrava-vybavení
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42642000 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Holz, Knochen, Kork, Hartkautschuk oder harten Kunststoffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: část V: Pneu dílna
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka sloupových zvedáků, vyvažovačky automobilových kol a zouvačky kol osobních automobilů.
Interne Kennung: část V: Pneu dílna
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Los: LOT-0004
Titel: část IV: Odsávání
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka centrálního odsávání dřevoobráběcích dílen.
Interne Kennung: část IV: Odsávání
Los: LOT-0003
Titel: část III: CNC nestingové centrum
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka CNC nestingového centra s rastrovým stolem pro 5osé obrábění.
Interne Kennung: část III: CNC nestingové centrum
Los: LOT-0001
Titel: část I: Formátovací pila
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka formátovací pily
Interne Kennung: část I: Formátovací pila
Los: LOT-0002
Titel: část II: Srovnávací a tloušťkovací frézky
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka srovnávací a tloušťkovací frézky
Interne Kennung: část II: Srovnávací a tloušťkovací frézky