2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenwerkzaamheden
Beschreibung: Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van een opdracht voor uitvoering van groenwerkzaamheden tussen de gemeente Zaanstad, met bij voorkeur drie opdrachtnemers. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Voorbereidende werkzaamheden o.a. opstellen deelopdrachten, doen van meldingen. b. Opruimwerkzaamheden verhardingen. c. Aanbrengen verhardingen en andere civiele werkzaamheden. d. Opruimwerkzaamheden beplantingen; verwijderen bomen/ boomstobben en overige beplantingen. e. Grondwerkzaamheden af-/uitgraven en afvoeren grond, leveren en verwerken grond en uitvoeren grondverbeteringen t.b.v. bomen en beplantingen/ realiseren plangaten t.b.v. planten bomen. f. Leveren en aanbrengen van bomen en beplantingen. g. Inzaaien gazons en bloem-/ kruidenrijk gras. h. Nazorg aangebrachte beplantingen en gazons. i. Bijkomende werkzaamheden: Flora en Fauna/ verkeersmaatregelen/ communicatie en coördinatie. Zie aanbestedingsdocumenten. De aanbestedingen binnen de groenopgave van de gemeente Zaanstad richten zich op het behoud, de uitbreiding en het duurzame beheer van de groene buitenruimte. Dit omvat onder meer de aanleg en het onderhoud van biodiversiteit bevorderende landschapselementen, duurzame materialen en innovatieve vergroeningstechnieken. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt circa € 10 miljoen met een maximale waarde van € 15 miljoen. Met deze raming(en) willen wij een zo goed mogelijk beeld geven van de omvang van de opdracht. Het betreft slechts een inschatting, u kunt hier geen rechten aan ontlenen.
Interne Kennung: 2025-412
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Noord (Assendelft-Zuid, Assendelft-Noord, Krommenie-West, Krommenie-Oost, Wormerveer, Rooswijk).
Beschreibung: Dit gebied wordt gekenmerkt als een rustiek netwerk met een dorps karakter. Gebied Noord is qua oppervlakte het grootste perceel en heeft een overwegend landelijk karakter. Zie aanbestedingsdocumenten. De verwachte afnamen per perceel bedraagt circa € 3.333.333 miljoen euro. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt per perceel: € 5 miljoen. Aan deze waarden kunnen verder geen rechten worden ontleend. Als de maximale waarde van de raamovereenkomst is bereikt, zijn wij verplicht de overeenkomst op te zeggen, met onmiddellijke ingang en zonder verplicht te zijn tot het betalen van een vergoeding.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Per perceel wordt één overeenkomst gesloten. De overeenkomsten die worden aangegaan voor de uitvoering van de opdrachten gelden voor de duur van twee jaar. Deze overeenkomsten kunnen eenzijdig door ons onder gelijkblijvende voorwaarden ieder twee keer worden verlengd met een periode van één jaar. De verwachting is dat de overeenkomsten op 1-1-2026 in werking kunnen treden. Het betreft raamovereenkomsten met een maximale looptijd van vier jaar. Deze voorwaarden gelden afzonderlijk voor elk perceel.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Midden (Westzaan, Westerkoog, Nieuw-West, Zaandam-West, Oude Haven).
Beschreibung: Dit perceel valt binnen het gebied dat zich kenmerkt door wonen en werken dichtbij voorzieningen. Het heeft een Randstedelijk profiel met gemengde functies. De verwachte afnamen per perceel bedraagt circa € 3.333.333 miljoen euro. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt per perceel: € 5 miljoen. Aan deze waarden kunnen verder geen rechten worden ontleend. Als de maximale waarde van de raamovereenkomst is bereikt, zijn wij verplicht de overeenkomst op te zeggen, met onmiddellijke ingang en zonder verplicht te zijn tot het betalen van een vergoeding.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Zuid (Oud-Zaandijk, Zaandam-Noord, Oud Koog aan de Zaan, Kogerveldwijk, Rosmolenwijk, Pelders- en Hoornseveld, Poelenburg, Zaandam-Zuid).
Beschreibung: Dit gebied is onderdeel van het stedelijk centrum en wordt in de omgevingsvisie omschreven als een gebied dat zich moet versterken door verstedelijking en diversificatie. Zuid heeft een sterk stedelijk karakter met uiteenlopende opgaven. De verwachte afnamen per perceel bedraagt circa € 3.333.333 miljoen euro. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt per perceel: € 5 miljoen. Aan deze waarden kunnen verder geen rechten worden ontleend. Als de maximale waarde van de raamovereenkomst is bereikt, zijn wij verplicht de overeenkomst op te zeggen, met onmiddellijke ingang en zonder verplicht te zijn tot het betalen van een vergoeding.
Interne Kennung: 3