See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/56D/07/2026 na dostawę preparatów do dezynfekcji do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy preparatów do dezynfekcji do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”.
Interne Kennung: PN/56D/07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Mycie i dezynfekcja powierzchni
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Higiena rąk (Mycie, Dezynfekcja oraz Pielęgnacja rąk)
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Preparaty do dezynfekcji powierzchni w obszarze embriologii i andrologii
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Dezynfekcja mechaniczna sprzętów medycznych w myjkach dezynfekatorach
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Chusteczki do dezynfekcji małych powierzchni
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Dezynfekcja małych i trudnodostępnych powierzchni
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 - Szczoteczka chirurgiczna
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Dezynfekcja endoskopów
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Balsam przeciwodleżynowy
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 - Bezbarwny i Barwiony preparat alkoholowy do dezynfekcji skóry
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11 - Inne preparaty
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie nr 12 – Preparaty dezynfekcyjne
Interne Kennung: Zadanie nr 12