569406-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens – Inhuur Jeugd- en gezinswerkers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur Jeugd- en gezinswerkers
BeschreibungDe gemeente Heerenveen heeft de uitvoering van de Jeugdwet neergelegd bij het Team Jeugd en Gezin. Omdat onzeker is hoe groot de formatieve omvang van het team moet zijn werkt de gemeente met een flexschil voor gezinswerkers . De omvang van de flexschil kan variëren. maximaal 6 fte
Interne Kennung2026-59
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe gemeente Heerenveen heeft de uitvoering van de Jeugdwet neergelegd bij het Team Jeugd en Gezin. Omdat onzeker is hoe groot de formatieve omvang van het team moet zijn werkt de gemeente met een flexschil voor gezinswerkers . De omvang van de flexschil kan variëren. x
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen2 maal 1 jaar verlengen
569406-2026 - Competition
Netherlands – Social work services – Inhuur Jeugd- en gezinswerkers
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Jeugd- en gezinswerkers
Internal identifier: 2026-59
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85310000 Social work services
Additional classification (cpv): 85320000 Social services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 2 maal 1 jaar verlengen
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inhuur Jeugd- en gezinswerkers
Identificador interno: 2026-59
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85310000 Servicios de asistencia social
Clasificación adicional (cpv): 85320000 Servicios sociales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: 2 maal 1 jaar verlengen