See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace odborných učeben v ZŠ Brušperk – vybavení technikou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním dodavatelem v každé části na dodávku vybavení učeben.
Interne Kennung: Modernizace odborných učeben v ZŠ Brušperk – vybavení technikou
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 30195000 Tafeln, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část I: IT technika
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka IT vybavení
Interne Kennung: část I: IT technika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Los: LOT-0003
Titel: část III: Ozvučení
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka audio techniky
Interne Kennung: část III: Ozvučení
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: část II: Interaktivní tabule
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka školní tabule typu triptych se zvedacím systémem a interaktivním projektorem
Interne Kennung: část II: Interaktivní tabule
Haupteinstufung (cpv): 30195000 Tafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 30195000 Tafeln