See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tartu linna jäätmejaamade haldamine 2027 - 2028
Beschreibung: Riigihanke eesmärk on leida Tartu linna Jaama tn 72c ja Selli tn 19 asuvatele jäätmejaamale haldaja, kes korraldaks perioodil 01. jaanuar 2027 – 31. detsember 2028 segaolmejäätmetest eraldi kogutud ja jäätmejaama toodud taaskasutatava materjali vastuvõtu, hoiustamise ja taaskasutusse suunamise; ohtlike jäätmete kahjutustamisele suunamise; ning korduvkasutatava materjali ja esemete korduskasutusse suunamise lähtudes parimast võimalikust praktikast ja hanke alusdokumentides määratletud tingimustest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313172-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jaama tn 72c jäätmejaama haldamine 2027 - 2028
Beschreibung: Riigihanke eesmärk on leida Tartu linna Jaama tn 72c asuvale jäätmejaamale haldaja, kes korraldaks perioodil 01. jaanuar 2027. a – 31. detsember 2028. a segaolmejäätmetest eraldi kogutud ja jäätmejaama toodud taaskasutatava materjali vastuvõtu, hoiustamise ja taaskasutusse suunamise; ning korduvkasutatava materjali ja esemete korduskasutusse suunamise lähtudes parimast võimalikust praktikast ja hanke alusdokumentides määratletud tingimustest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313172-0001
Los: LOT-0002
Titel: Selli tn 19 jäätmejaama haldamine 2027 - 2028
Beschreibung: Riigihanke eesmärk on leida Tartu linna Selli tn 19 asuvale jäätmejaamale haldaja, kes korraldaks perioodil 01. jaanuar 2027. a – 31. detsember 2028. a segaolmejäätmetest eraldi kogutud ja jäätmejaama toodud taaskasutatava materjali vastuvõtu, hoiustamise ja taaskasutusse suunamise; ning korduvkasutatava materjali ja esemete korduskasutusse suunamise lähtudes parimast võimalikust praktikast ja hanke alusdokumentides määratletud tingimustest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313172-0002