2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B (powiat gorzowski)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie kursu – Prawo jazdy kategorii B (powiat gorzowski) 2. Szczegółowy przedmiot zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: ZPL.273.36.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B ( powiat gorzowski)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został zawarty w załączniku nr 2 oraz 7 do SWZ