See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży jednorazowej, obłożeń, serwet.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży jednorazowej, obłożeń, serwet. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 15 pakietów. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich lub niektórych części. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2, który jest jednocześnie formularzem cenowym.
Interne Kennung: WCPIT/EA/381-46/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518200 Operationslaken, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1 Fartuch barierowy niesterylny
Beschreibung: Pakiet nr 1 Fartuch barierowy niesterylny
Interne Kennung: Pakiet nr 1 Fartuch barierowy niesterylny
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 2 Fartuchy,czepki niesterylne, maski chirurgiczne, serwety, ochraniacze na obuwie
Beschreibung: Pakiet nr 2 Fartuchy,czepki niesterylne, maski chirurgiczne, serwety, ochraniacze na obuwie
Interne Kennung: Pakiet nr 2 Fartuchy,czepki niesterylne, maski chirurgiczne, serwety, ochraniacze na obuwie
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 3 Fartuchy, serwety, podkłady, zestawy operacyjne
Beschreibung: Pakiet nr 3 Fartuchy, serwety, podkłady, zestawy operacyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 3 Fartuchy, serwety, podkłady, zestawy operacyjne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518200 Operationslaken
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 4 Koszula medyczna i majtki jednorazowe dla pacjenta
Beschreibung: Pakiet nr 4 Koszula medyczna i majtki jednorazowe dla pacjenta
Interne Kennung: Pakiet nr 4 Koszula medyczna i majtki jednorazowe dla pacjenta
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 5 Serweta ochronna i czepek
Beschreibung: Pakiet nr 5 Serweta ochronna i czepek
Interne Kennung: Pakiet nr 5 Serweta ochronna i czepek
Haupteinstufung (cpv): 39518200 Operationslaken
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 6 Podkłady, pokrowce, prześcieradła, czepki
Beschreibung: Pakiet nr 6 Podkłady, pokrowce, prześcieradła, czepki
Interne Kennung: Pakiet nr 6 Podkłady, pokrowce, prześcieradła, czepki
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 7 Półmaski ochronne FFP2 i FFP3
Beschreibung: Pakiet nr 7 Półmaski ochronne FFP2 i FFP3
Interne Kennung: Pakiet nr 7 Półmaski ochronne FFP2 i FFP3
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 8 Maseczki chirurgiczne mocowane na gumki
Beschreibung: Pakiet nr 8 Maseczki chirurgiczne mocowane na gumki
Interne Kennung: Pakiet nr 8 Maseczki chirurgiczne mocowane na gumki
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 9 Środki ochrony indywidualnej - kombinezon, kaptur
Beschreibung: Pakiet nr 9 Środki ochrony indywidualnej - kombinezon, kaptur
Interne Kennung: Pakiet nr 9 Środki ochrony indywidualnej - kombinezon, kaptur
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 10 Zestawy serwet do cewnikowania
Beschreibung: Pakiet nr 10 Zestawy serwet do cewnikowania
Interne Kennung: Pakiet nr 10 Zestawy serwet do cewnikowania
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 11 Mata transferowa
Beschreibung: Pakiet nr 11 Mata transferowa
Interne Kennung: Pakiet nr 11 Mata transferowa
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 12 Zestaw do transplantacji, zestaw do torakochirurgii, zestaw do VAT/TOR , ocieplacz jednorazowy
Beschreibung: Pakiet nr 12 Zestaw do transplantacji, zestaw do torakochirurgii, zestaw do VAT/TOR , ocieplacz jednorazowy
Interne Kennung: Pakiet nr 12 Zestaw do transplantacji, zestaw do torakochirurgii, zestaw do VAT/TOR , ocieplacz jednorazowy
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 13 Zestawy do wkłucia pośredniego
Beschreibung: Pakiet nr 13 Zestawy do wkłucia pośredniego
Interne Kennung: Pakiet nr 13 Zestawy do wkłucia pośredniego
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 14 Zestaw do zakładania portów
Beschreibung: Pakiet nr 14 Zestaw do zakładania portów
Interne Kennung: Pakiet nr 14 Zestaw do zakładania portów
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 15 Zestawy operacyjne
Beschreibung: Pakiet nr 15 Zestawy operacyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 15 Zestawy operacyjne