2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa terminali komputerowych typu thin client wraz z monitorami i dedykowanymi uchwytami oraz świadczenie usług gwarancyjnych przez okres minimum 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa terminali komputerowych typu thin client wraz z monitorami i dedykowanymi uchwytami oraz świadczenie usług gwarancyjnych przez okres minimum 36 miesięcy, zgodnie ze specyfikacją zawartą w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 1 – w terminie nie dłuższym niż 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zp.261.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231100 Computerterminals
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 235 Stück