569467-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawy sukcesywne produktów leczniczych w ramach Programów Leczniczych , Chemioterapii, RDTL ,Leków Ogólnych i Importu na potrzeby Klinik/Oddziałów Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy sukcesywne produktów leczniczych w ramach Programów Leczniczych , Chemioterapii, RDTL ,Leków Ogólnych i Importu na potrzeby Klinik/Oddziałów Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy sukcesywne produktów leczniczych w ramach Programów Leczniczych , Chemioterapii, RDTL ,Leków Ogólnych i Importu na potrzeby Klinik/Oddziałów Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi – przy ul. Pomorskiej 251 2. Zamówienie zostało podzielone na 79 części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. 4. Termin realizacji zamówień standardowych – w ciągu max. 48 godzin (dni robocze pn-pt) 5. Termin realizacji zamówień pilnych – w ciągu max. 24 godzin (dni robocze pn-pt). 6. Termin realizacji zamówień „Na Ratunek Życia” – w ciągu max 6 godzin (Zamawiający wymaga dostawy produktów leczniczych w trybie Na Ratunek Życia w soboty, niedziele i w święta oraz bezpośredniego numeru kontaktowego z osobą realizującą zamówienie od strony Wykonawcy) – w przypadku wątpliwości czy dany lek jest przez Zamawiającego traktowany jako lek „na ratunek życia” (o ile dotyczy). 7. W/w warunki nie dotyczą leków sprowadzanych w trybie importu docelowego. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ w zależności na którą część składa ofertę. 9. Termin ważności dostarczanych produktów: a. dla produktów leczniczych min. 12 m-cy licząc od dnia dostawy, chyba, że Zamawiający wskazał inaczej w informacjach pod tabelą w Formularzu cenowym – załącznik nr 2 do SWZ; b. dla kontrastów min. 12 m-cy licząc od dnia dostawy (o ile dotyczy); c. dla wyrobów medycznych min. 12 m-cy licząc od dnia dostawy (o ile dotyczy); d. dla produktów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego, żywności przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci oraz produktów spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego termin ważności winien być w dniu dostawy nie krótszy niż połowa terminu ważności gwarantowanego przez producenta (o ile dotyczy). 10. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33690000-3 Różne produkty lecznicze 33600000-6 Produkty farmaceutyczne 33692000-7 Roztwory lecznicze 11. Minimalna wartość lub wielkość świadczenia jaką zamawiający zobowiązuje się zrealizować w ramach umowy, zgodnie z formularzem asortymentowo cenowym. Należy uwzględnić opcję zwiększenia zamówienia o dodatkowe ilości ,zgodnie z formularzem asortymentowo cenowym. 12. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części. 13. Ewentualne użycie w dokumentacji określeń i nazw własnych ma jedynie charakter przykładowy i służy określeniu klasy i jakości materiałów. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, chyba że jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”., Wykonawca może zaoferować przedmioty równoważne. Zamawiający wymaga, aby użyte materiały, o ile są inne, posiadały parametry jakościowe i techniczne nie gorsze niż określone w przedmiocie zamówienia. Wykazanie równoważności zaoferowanego przedmiotu spoczywa na Wykonawcy. 14. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 15. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert w postaci katalogów elektronicznych. 16. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 17. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 18. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę firm tych podwykonawców o ile są znane na tym etapie postępowania. 19. Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy PZP, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. 20. Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 21. Zamawiający nie przewiduje odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę i sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
Beschreibung1.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0002
Titel2
Beschreibung2.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0003
Titel3
Beschreibung3.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0004
Titel4
Beschreibung4.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0005
Titel5
Beschreibung5.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0006
Titel6
Beschreibung6.Produkty zarejestrowane w Polsce, pozycje 1-5 refundowane (C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym)
LosLOT-0007
Titel7
Beschreibung7.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0008
Titel8
Beschreibung8.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0009
Titel9
Beschreibung9.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0010
Titel10
Beschreibung10.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0011
Titel11
Beschreibung11.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0012
Titel12
Beschreibung12.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0013
Titel13
Beschreibung13.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0014
Titel14
Beschreibung14.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0015
Titel15
Beschreibung15.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0016
Titel16
Beschreibung16.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0017
Titel17
Beschreibung17.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0018
Titel18
Beschreibung18.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0019
Titel19
Beschreibung19.Produkt dostępny w polskim opakowaniu refundacja możliwa w ramach RDTL
LosLOT-0020
Titel20
Beschreibung20.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0021
Titel21
Beschreibung21.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0022
Titel22
Beschreibung22.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0023
Titel23
Beschreibung23.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0024
Titel24
Beschreibung24.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0025
Titel25
Beschreibung25.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0026
Titel26
Beschreibung26.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0027
Titel27
Beschreibung27.C. C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0028
Titel28
Beschreibung28.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0029
Titel29
Beschreibung29.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0030
Titel30
Beschreibung30.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0031
Titel31
Beschreibung31.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0032
Titel32
Beschreibung32. B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0033
Titel33
Beschreibung33.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0034
Titel34
Beschreibung34.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0035
Titel35
Beschreibung35.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0036
Titel36
Beschreibung36.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
LosLOT-0037
Titel37
Beschreibung37.B. B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0038
Titel38
Beschreibung38.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0039
Titel39
Beschreibung39.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0040
Titel40
Beschreibung40.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0041
Titel41
Beschreibung41.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0042
Titel42
Beschreibung42.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0043
Titel43
Beschreibung43.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0044
Titel44
Beschreibung44.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0045
Titel45
Beschreibung45.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0046
Titel46
Beschreibung46.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0047
Titel47
Beschreibung47.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0048
Titel48
Beschreibung48.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0049
Titel49
Beschreibung49.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0050
Titel50
Beschreibung50.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0051
Titel51
Beschreibung51.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego B162
LosLOT-0052
Titel52
Beschreibung52.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0053
Titel53
Beschreibung53.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0054
Titel54
Beschreibung54. B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0055
Titel55
Beschreibung55. B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
LosLOT-0056
Titel56
Beschreibung56.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
LosLOT-0057
Titel57
Beschreibung57.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
LosLOT-0058
Titel58
Beschreibung58.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
LosLOT-0059
Titel59
Beschreibung59.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
LosLOT-0060
Titel60
Beschreibung60.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
LosLOT-0061
Titel61
Beschreibung61.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
LosLOT-0062
Titel62
Beschreibung62.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
LosLOT-0063
Titel63
Beschreibung63.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
LosLOT-0064
Titel64
Beschreibung64.RDTL
LosLOT-0065
Titel65
Beschreibung65.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0066
Titel66
Beschreibung66.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0067
Titel67
Beschreibung67.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0068
Titel68
Beschreibung68.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0069
Titel69
Beschreibung69.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0070
Titel70
Beschreibung70.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0071
Titel71
Beschreibung71.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0072
Titel72
Beschreibung72.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0073
Titel73
Beschreibung73.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0074
Titel74
Beschreibung74.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0075
Titel75
Beschreibung75.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0076
Titel76
Beschreibung76.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0077
Titel77
Beschreibung77.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0078
Titel78
Beschreibung78.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0079
Titel79
Beschreibung79.Lek ogólnego zastosowania
LosLOT-0080
Titel80
Beschreibung80.Olejowy środek kontrastowy